Вибираємо підходящий паркан

Забор фото
Забор фото

Якщо людина прийняла рішення, що біля будинку або присадибної ділянки необхідно поставити паркан, вона стає перед вибором щодо того, який слід встановити.

Слід зазначити, що кожен вид має свою характеристику, залежно від того, з якого матеріалу він був виготовлений:

  • Якщо паркан був побудований з профнастилу, то такі види вважаються практичними у використанні і досить довговічними. Для того, щоб вони не покривалися корозією, їх обробляють спеціальними захисними складами. Вони легкі і прості в монтажі і являють собою металеві листи, які розташовані між бетонних стовпів.
  • З ПВХ. Вони коштують недорого, екологічні, добре переносять перепади температур навколишнього простору, а також вогнестійкі. Також такі види вважаються довговічними.
  • Огородження, які були виготовлені з бруса. Побудувати такий нескладно, він є екологічним і недорогим.
  • Також користується популярністю паркан, який був зроблений із сітки-рабиці, оскільки такий вид не вважається дорогим. Популярна оцинкована сітка. Також сітка-рабиця може бути покрита полімером, щоб захистити її від корозії.

Для того щоб зрозуміти, який вид огорожі вам потрібен, необхідно знати характеристики кожного і після цього зробити свій вибір. Визначитися з вибором паркану ви можете в магазині. Асортимент продукції досить широкий, тому кожен знайде відповідну огорожу.

  • Паркан, який складається з живоплоту. В якості огорожі в такому випадку виступають рослини (ялівець, самшит, терен), вони залишаються зеленими цілий рік, і заважають проникнути на ділянку, захищають її від чужих очей. Недоліком є те, що рослини живоплоту вимагають догляду, і захист від проникнення вони дають досить умовний.
  • Дуже красивою та вишуканою вважається кована огорожа. Вона має гарний вигляд, є міцною, однак і коштує вона недешево. Служить довго і вважається чудовою прикрасою практично будь-якої садиби.
  • Цегляні. Такі огорожі служать довго, є міцними і якісними, проте зовнішній вигляд і довговічність їх багато в чому залежить від того, з якої цегли цей паркан був побудований.
  • Найміцнішим по праву вважається паркан з бетону. Він важить багато, є міцним, міцним, довговічним і монолітним. Для того щоб побудувати такий, необхідно встановити міцний фундамент і залучати спеціальну додаткову техніку. Також потрібно розуміти, що бетонний паркан може відрізнятися за кольором, дизайном і може мати сучасний вигляд.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *