Понеділок , 15 Липня 2024

Як СЕС для бізнесу збільшує прибуток

сонячна електростанція
Сонячна електростанція

Хочете зменшити витрати підприємства та одночасно збільшити прибуток від вашого бізнесу? Тоді настав час подумати про власну електростанцію. За умови правильного монтажу вони можуть забезпечити компанію необхідною енергією, знизять витрати на комунальні послуги та зроблять її незалежною від поломок центральної електромережі. Це саме те, що ви шукали? Компанія Keyvolt знає, як дати вам бажане!

Чим ефективна сонячна електростанція для підприємства

Встановлюючи сонячну електростанцію власники бізнесу отримують масу переваг:

 • Вдається зменшити споживання електрики з мережі на 80% протягом дня і на 50% протягом року. Це велика перевага, якщо виробництво сезонне.
 • Ви можете зафіксувати вартість 1 кВт на рівні 86 копійок на наступні 25 років використання СЕС.
 • Період окупності навіть великих, масштабних проектів складає не більше 7 років. Інвестиції, вкладені в невеликі проекти, повертаються за 2 роки.
 • У обладнання 5 років гарантійного терміну обслуговування. А от експлуатувати її можна не менше 25 років.
 • Сонячна енергія – це невичерпне джерело електроенергії, тому, поки існує сонце, у вас буде світло.
 • Використання сонячної електростанції дозволяє зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу, що робить ваш бізнес екологічно-відповідальним. Цей фактор також може додати вашому продукту додаткової цінності та привабити нових клієнтів.
 • Ви можете підключити станцію до зеленого тарифу та продавати надлишки згенерованої електроенергії державі, одночасно заробляючи та скорочуючи термін окупності.

Найчастіше встановлюють мережеві сонячні електростанції для юридичних осіб, адже саме їх підключають до зеленого тарифу. Окрім того, цей вид СЕС найбільш бюджетний серед всіх. Але найголовніше в проектуванні та будівництві сонячних електростанцій – це рівень професіоналізму команди, яка буде реалізовувати ваш проект.

монтаж сонячної електростанції

Де замовити монтаж СЕС в Україні

Шукаєте саме таку команду? Звертайтесь за допомогою спеціалістів компанії Keyvolt. Ми більше 10 років займаємося проектуванням та будівництвом сонячних станцій усіх розмірів на будь-який бюджет. В нас ви можете замовити розробку індивідуального проекту для вашого бізнесу https://keyvolt.com.ua/sonyachni-elektrostancii-dlya-biznesu/ під ваш бюджет та потреби. З нашою допомогою ви будете платити всього 86 копійок за 1 кВт/год та отримаєте ще масу переваг:

 • На вас працюватиме досвідчена та професійна команда інженерів, монтажників, юристів та менеджерів із сумарним досвідом більше 20 років.
 • За ваш проект візьметься компанія, яка 10 років вкладає власні кошти в проекти з сонячної енергетики.
 • Інвестиції, вкладені в проекти, повертаються від 2 до 7 років, залежно від масштабу станції.
 • Комплексний супровід досвідченої команди за доступною, демократичною ціною.

Ми консультуємо, будуємо та обслуговуємо СЕС як для себе, адже це наш бізнес, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожен проект був успішним.

Щоб дізнатися подробиці майбутньої співпраці, заповніть заявку на дзвінок менеджера, і вам зателефонують в робочий час, відповісти на всі питання.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *