П’ятниця , 24 Травня 2024

Дизайн інтер’єру: сотні рішень від студії Art-i-Chok

дизайн интерьера
diz inter

Дизайн інтер’єру – обов’язковий етап облаштування житла. Полягає далеко не в зовнішньому оформленні поверхонь приміщень, а й у плануванні його функціональних і естетичних властивостей. Дизайн охоплює розробку і реалізацію планування і перепланування будівлі, систем акустики, вентиляції, освітлення і тільки після цього – оздоблення стін, підлоги і стелі, розміщення меблів і декору, віконне оформлення. Цільове призначення дизайну – гармонійна організація корисного простору для максимально комфортної взаємодії об’єкта з людиною. Розробляючи дизайн житлової квартири або будинку, враховують побажання його господарів, їхній вік, інтереси, стиль життя. 100% відповідність бажанням замовника – головна нагорода для дизайнера. Результат хорошої роботи – це затишний, комфортний, зручний, красивий, ергономічний будинок, інтер’єр якого викликає тільки приємні емоції та враження. Ретельно продуманий дизайн є запорукою успішного результату.

Сьогодні фотографії інтер’єрних рішень різного виду і специфіки представлені на сайті студії дизайну інтер’єру Art-i-Chok. Наочний приклад завжди допоможе зрозуміти ідею і визначитися з бажаннями.

Де замовити недорогий професійний дизайн у Києві?

Art-i-Chok – студія дизайну інтер’єру з бездоганною репутацією у своєму сегменті. Штат студії представляють талановиті фахівці, майстри в галузі дизайну з величезним досвідом роботи, прекрасною теоретичною і практичною підготовкою. Art-i-Chok вибирають ті, хто по-справжньому цінує свій час і гроші. Довіривши своє житло в руки майстрів студії Артишок, ви гарантовано отримаєте те, чого хотіли, про що мріяли.

На сайті Art-i-Chok є маса фоторобіт, де можна побачити весь професіоналізм і скрупульозний підхід студії до кожного проекту. На сайті представлені фотографії інтер’єрних рішень квартир, офісів, заміських будинків, нічних клубів, кафе і ресторанів, кондитерських, магазинів і бутіків у різних стилістичних напрямках. Фахівці компанії Артишок легко втілять навіть найбільш неординарну стилістичну задумку. В умілих руках майстрів такі сучасні напрямки, як функціоналізм, мінімалізм, арт-деко, модерн, сувора класика, еко, лофт, кантрі, набувають ноток домашнього затишку, комфорту і тепла.

Гарантії студії Art-i-Chok:

  • високий професіоналізм майстрів;
  • індивідуальний підхід;
  • дотримання встановленого бюджету;
  • високі стандарти роботи;
  • бездоганна якість виконання;
  • суворе дотримання термінів;
  • доступні ціни.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *