П’ятниця , 24 Травня 2024

Акрилові ванни та особливості їх обслуговування

акрилова ванна
Акрилова ванна фото

Сьогодні сантехніка не тільки постійно оновлюється, а й удосконалюється: нові моделі стають дедалі стильнішими та практичнішими. Тому не виникає жодних проблем із підбором оптимальної моделі ванни, що вписується в інтер’єр вашої ванної кімнати.

Незважаючи на те, що вироби з полімерного матеріалу не є старожилами на ринку сантехніки, за своєю якістю вони перевершують інші типи подібних виробів.

Чим хороші акрилові ванни?

  • Високі показники міцності. За цим параметром вони практично не поступаються чавунним, але є одна їхня незаперечна перевага – мала вага. Крім того, у разі появи надколові тріщин первісний блиск можна повернути шляхом обробки поверхні спеціальними пастами.
  • Гармонійно вписуються в приміщення з різним інтер’єром.
  • Тривалість використання безпосередньо залежить від кількості шарів, нанесеного матеріалу. Яку модель і з яким армуванням вибрати підкажуть кваліфіковані співробітники спеціалізованого інтернет-магазину Santehico. Тут ви знайдете широкий асортимент акрилових ванн відомих брендів. Крім того, перейшовши за посиланням, можна ознайомитися з найрізноманітнішими моделями акрилових ванн і їхнім докладним описом.
  • Мають хороші звукоізоляційні властивості.
  • Стійкі до корозії, не темніють у процесі тривалої експлуатації.
  • Відмінна теплоізоляція. Ця властивість ванн з акрилу перевершує за всіма показниками подібну сантехніку: за півгодини температура набраної води знижується лише на один градус.
  • Для санітарного акрилу не страшні хімічні засоби для чищення, а за незначних забруднень поверхня легко чиститься від бруду просто теплою водою.
акрилова ванна фото
Акрилова ванна фото

Дизайнери розробляють не тільки прості, а й стильні моделі з чіткими лініями та правильними кутами. Саме властивості акрилу дають змогу досягти нових вершин у формах і кольорі.

Відтінок задається матеріалу на початковому етапі виготовлення. Це яскраві, але в приємній колірній гамі, або моделі в різних відтінках білого. Варто зазначити, що колір з часом не блякне.

Крім стандартних овальних ванн, покупці все частіше придивляються до квадратних, прямокутних, кутових моделей, у вигляді сердець, асиметричних моделей, які стають оригінальним рішенням для стильних ванних кімнат.

Рекомендуємо вибирати ванну з акрилу з урахуванням інтер’єру вашої ванної кімнати, її розмірів. В таких ваннах зручно митись та дотримуватись усіх правил миття рук і всього організму.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *