П’ятниця , 24 Травня 2024

Окуляри для басейну: як вибрати оптимальний варіант

очки для бассейна
bas

Для плавця, який націлений на досягнення поставлених завдань, окуляри для басейну – необхідна деталь водної екіпіровки. Вони захищають очі від негативного впливу хлору, дають змогу спортсмену бачити під водою та повністю віддатися тренуванню, зосередившись на відпрацюванні техніки.

Види водних окулярів

Мета, яку переслідує плавець, визначає потрібний йому тип очок:

  1. Тренувальні підійдуть для занять у басейні. Це найбільш затребувана модель. Широкий ремінець і м’яка силіконова оправа дають змогу надійно зафіксувати окуляри та комфортно почуватися впродовж усього тренування. Завдяки регульованому переніссі плавець може відкоригувати посадку окулярів, домогтися максимальної зручності та надійного захисту від затікання води.
  2. Стартові окуляри призначені для змагань. По-іншому їх називають скельця, оскільки сама конструкція передбачає вузький ущільнювач для кращого огляду. Перенісся тут жорстке, нерегульоване. Лінза розділені на дві частини для гарної обтічності та мінімального гідродинамічного опору.

Коригувальні окуляри для басейну

Крім цього, виробники пропонують різні варіанти окулярів для басейну. Так, людина з поганим зором може підібрати для себе окуляри з діоптріями. Відомо, що використання м’яких контактних лінз у басейні вельми проблематично. Контакт із прісною водою призводить до стиснення лінз, а з солоною – до розбухання. Крім цього, підвищується ризик занесення інфекції та запалення очей.

Провідні бренди враховують ці аспекти і випускають спеціальні лінійки окулярів для людей з короткозорістю, далекозорістю або астигматизмом. Вибираючи відповідну модель, орієнтуйтеся на оптичну силу ваших повсякденних окулярів. Якщо ви не знайшли відповідних діоптрій, купуйте окуляри з меншою силою, оскільки під водою не потрібен гострий зір.

Колір лінз важливий

Різнокольорові лінзи – це не модна забаганка, а функціональне доповнення до професійного девайсу. Що світліша лінза, то більше світла вона пропускає, тому:

  • прозорі підходять для плавання в закритих приміщеннях;
  • жовті та коричневі підвищують контрастність;
  • темні з УФ-фільтром ідеальні для плавання у відкритих водоймах;
  • блакитні знижують відблискування;
  • дзеркальні зменшують відблиски від води і гасять прямі сонячні промені.

Товари для активного відпочинку на воді ви знайдете в каталозі компанії freeride.com.ua, де ви отримаєте грамотну консультацію і допомогу професіоналів.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Окуляри для басейну досить важлива річ. Вони дозволяють більш впевненіше себе відчувати у воді.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *