П’ятниця , 24 Травня 2024

Мінікредит на карту за 15 хвилин від МФО Kumo

Миникредит на карту

Мікрофінансові організації дають можливість отримати гроші в борг для вирішення фінансових питань. В Україні користується популярністю МФО Kumo, яка готова видати мінікредит на карту більшості повнолітніх громадян. Вам достатньо подати заявку через сервіс, а вже через 15 хвилин компанія переведе гроші на банківську картку.

Хто може оформити онлайн кредит в Києві

Компанія Kumo надає фінансові послуги, незалежно від дня тижня і часу доби. На її сервісі можна оформити онлайн кредит в Україні на суму від 1 000 до 10 000 гривень. Відсоткова ставка варіюється від 1% до 3% на добу. На погашення платежів компанія дає від 7 до 30 днів, з можливістю продовження терміну необмежену кількість разів.

В МФО Kumo можуть отримати мінікредит на карту українські громадяни, які відповідають таким вимогам:

  • обмеження за віком – від 18 до 70 років;

  • документи – паспортні дані та ідентифікаційний код;

  • контакти – номер мобільного телефону;

  • спосіб отримання грошей – активна банківська картка з балансом від 1 грн.

Фінансова компанія готова видати онлайн кредит у Києві навіть “ризикованим позичальникам”. До них належать учні середніх і вищих навчальних закладів, пенсіонери, фрілансери, працевлаштовані неофіційно, люди з “чистою” кредитною історією. Якщо ж у людини погана кредитна історія, то оформлення кредиту і виконання зобов’язань за договором дасть можливість її поліпшити.

Як взяти мінікредит на карту за 15 хвилин

На сервісі Kumo можна вивчити умови кредитування і вимоги до позичальників, дізнатися про фінансову компанію, розрахувати переплату, подати заявку і відстежити її статус. Більшість процесів виконується в автоматичному режимі, завдяки чому максимальний час очікування рішення становить 15 хвилин.

Щоб оформити онлайн кредит в Києві https://kumo.com.ua, перевірте відповідність вимогам компанії, і зробіть таке:

  1. На сторінці реєстрації введіть номер мобільного телефону. Для його підтвердження вкажіть код з отриманого повідомлення.
  2. В анкеті позичальника заповніть кожне обов’язкове поле, включно з ПІБ, паспортними даними та кодом платника податків.
  3. В особистому кабінеті подайте заявку на мінікредит на картку, обравши відповідну суму і термін. На розгляд заявки від нових клієнтів потрібно в середньому 15 хвилин.
  4. Поки компанія ухвалює рішення, ви можете додати номер, CVV-код і термін дії банківської картки.
  5. Коли отримаєте повідомлення про схвалення заявки, перейдіть в особистий кабінет і підпишіть кредитні документи, після чого компанія переведе кошти на вашу карту.

Якщо хочете поліпшити кредитну історію та умови кредитування в МФО Kumo, вчасно погашайте платежі за онлайн кредитом в Україні, використовуючи банківську карту, платіжні термінали або грошовий переказ через касу будь-якого українського банку. Постійні клієнти отримують низку привілеїв, включно з підвищеними лімітами, знижками для зменшення переплати і зниженням часу розгляду заявки до 5 хвилин.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *