Понеділок , 15 Липня 2024

Чому варто придбати компресійні гольфи?

компресійні гольфи
Компресійні гольфи

Практично кожна людина, протягом дня відчуває періодичні болі в ногах, тяжкість, порушення кровообігу та періодичні набряки. Всі ці проблеми можна вирішити за допомогою придбання компресійних гольфів Відчувши перші неприємні симптоми в області ніг, не варто зволікати, краще якнайшвидше вжити заходів для покращення здоров’я. Носіння компресійних гольфів допоможе своєму користувачеві подбати про здоров’я та стан нижніх кінцівок. 

Проблеми з ногами можуть виникати тому, що люди часто ведуть сидячий спосіб життя, недостатньо займаються спортом, мало активні протягом дня. Також система кровообігу людини може страждати через неправильне харчування, часті поїздки, які пов’язані з тривалим перебуванням в одному положенні. Якщо не звертати уваги на всі ці проблеми, то можна собі дуже нашкодити та спровокувати появу варикозу та інших складних недуг.

Популярність компресійних виробів зростає з кожним днем. Їх прагнуть купувати для постійного використання не тільки ті люди, що мають серцево-судинні проблеми, діабет або захворювання суглобів, а й ті, що мають сидячу роботу або регулярно подорожують. Звернувшись до фахівців салонів медтехніки Ортомедіка покупець отримує якісні рекомендації стосовно експлуатації, зберігання та догляду за компресійною продукцією.  

Види компресійних гольфів

Медичні гольфи розділяють на лікувальні та профілактичні. Даний виріб має 4 основні ступені стиснення:

 • профілактичні;
 • 1 клас;
 • 2 клас;
 • 3 клас.

Варто розуміти, що кожен з цих класів компресії має свій ступінь здавлювання, на це слід звертати увагу перед покупкою. Якщо покупець сам не в змозі обрати необхідний клас, то варто звернутися до лікаря, а уже відповідно до його рекомендацій обирати самостійно чи за допомогою представника салону Ортомедіка.

Зараз ринок компресійних виробів має величезну кількість різноманітних моделей компресійних гольфів за кольорами, розмірами та різними ефектами. Обираючи в салоні гольфи компесійні майбутній користувач повинен брати до уваги всі свої потреби до виробу, щоб той задовольняв його у разі наявності хронічних захворювань серцево-судинної системи або інших патологій. Серед загального асортименту компресійного трикотажу у салоні медтехніки Ортомедіка покупець можете обрати такі види гольфів:

 • гольфи з відкритим носком;
 • гольфи із закритим носком;
 • моделі на блискавці;
 • вироби стандартної довжини;
 • укорочені моделі (до коліна);
 • жіночі та чоловічі вироби.

Також гольфи відрізняються одні від інших за кольором, класом компресії (ступенем тиску) і розміром. Інколи користувачі потребують спортивні компресійні гольфи, їх можна знайти як окрему групу виробу. Найчастіше їм віддають перевагу люди, які професійно займаються спортом. Такий вид виробу спеціалісти рекомендують при наявності у пацієнта варикоза, також він ідеально підійде для бігу, занять важкою атлетикою та при будь-яких тренуваннях. Гольфи для занять спортом допоможуть скоротити навантаження, які приходиться на нижні кінцівки. Завдяки даному виробу спортсмен помічає, що збільшилася витривалість, а його судини захищені від перевантажень.

Компресійні гольфи

Чому варто придбати компресійні гольфи?

Компресійні гольфи як і будь – який медичний виріб мають свої переваги, до них входять:

 • покращення циркуляції та відтоку крові;
 • здійснення профілактики та лікування варикозного розширення вен;
 • профілактика тромбозу;
 • покращення тонусу венозних клапанів;
 • підтримання м’язового тонусу;
 • покращення роботі серцево-судинної системи.

Компресійні гольфи досить популярний виріб серед користувачів на сьогоднішній день. Їх часто купують спортсмени, та люди, які звикли до активного способу життя, також вони корисні для людей що мають зайву вагу та тих хто страждає від варикозу. Щоб придбати якісний виріб за помірною ціною достатньо відвідати будь – яке відділення салону медтехніки Ортомедіка в своєму місті. Крім цього підібрати та придбати продукцію, що цікавить можна на сайті інтернет – магазину компанії. Обираючи продукцію салонів Ortomedica покупець обирає якісний товар за доступні гроші, який буде служити йому довгий період часу.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *