Понеділок , 15 Липня 2024

Килими в салоні “Килими” – комфортна розкіш за доступною ціною

ковры
klas kover

Класичні килими використовувалися впродовж століть для створення в будинках комфортних умов проживання і для прикраси осель. Незважаючи на появу безлічі сучасних видів підлогових виробів інтерес до них стабільно зростає, значною мірою завдяки універсальності цього різновиду домашнього трикотажу. Придбання такого предмета інтер’єру – найпростіший і найефективніший спосіб оживити будинок або квартиру, привнести в житло атмосферу вишуканого комфорту і ненав’язливої розкоші, продемонструвати тонкий смак і стильові переваги.

Ринок підлогових покриттів затоплений підробками, використовувані для виготовлення яких матеріали можуть бути небезпечними для здоров’я. Оптимальний спосіб купити натуральний килим бездоганної якості – зробити замовлення в нашому магазині.

Що пропонує салон “Килими”

Салон-магазин “Килими” пропонує широкий асортимент виробів бездоганної якості за реальними доступними цінами. У каталозі представлені такі види продукції:

  • килими ручної роботи (понад 8000 моделей);
  • килими машинної роботи.

Ми пропонуємо товари з натуральних, сумішевих і штучних матеріалів, виготовлені майстрами східних (Індія, Китай, Непал, Тибет, Афганістан тощо) і європейських країн. Характеристики виробів відповідають світовим стандартам якості та безпеки. Справжність підтверджують сертифікати відповідності та документи. Компанія “Килими” працює безпосередньо з виробниками, що дозволяє салону гарантувати відповідність виробів заявленим характеристикам і доступність цін.

Види килимів в салоні “Килими”

Килими, виготовлені вручну, високо цінувалися в усі часи завдяки унікальному поєднанню високої якості, унікальності та емоційної наповненості. Кожен зразок ручної роботи – це частинка душі майстра, що передає сплетіннями ниток своє тепло людям.

Салон-магазин килими пропонує:

  • різний дизайн (сучасний, французький, модерн, гранж, хотан і самарканд, Тибет);
  • гобелени;
  • дитячі килими та килими великих розмірів;
  • шкури.

Різноманітність моделей за дизайном, стильовими і колірними рішеннями, формою і матеріалами виготовлення дає змогу без труднощів підібрати варіант відповідно до індивідуальних вимог, уподобань і побажань.

Відвідувачі магазину мають можливість замовити килим за своїми розмірами на вигідних умовах.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *