П’ятниця , 14 Червня 2024

Декоративні люстри – знахідка для сучасного інтер’єру

декоративные люстры
decor lustr

Багато сучасних дизайнерів змінюють, покращують інтер’єр приміщення завдяки правильно підібраним освітлювальним приладам. Давайте згадаємо історію. Ще в минулому, позаминулому столітті декоративне освітлення, будь то люстри, канделябри, настінні світильники, використовували тільки в багатих будинках, палацах, королівських покоях. Такі пристрої призначені не стільки для освітлення приміщення, як для його прикраси.

Декоративні люстри здатні забезпечити стильне підсвічування, за допомогою якого можна поліпшити інтер’єр, зробити його незвичайним, оригінальним. За допомогою такої техніки зможете втілити в життя будь-яку фантазію, реалізувати свій творчий потенціал, створити стильну освітлювальну систему.

Декоративні люстри – запорука красивого будинку

Якщо ви хочете, щоб кімната розкрилася по-новому, це цілком можливо. Для цього вам знадобиться кількарівнева система підсвічування. Це можуть бути моделі, в яких відразу кілька ламп. При чому лампи кріпляться на різних рівнях за допомогою довгих, коротких підвісів. Створюється прекрасне враження каскаду, що світиться. Такі варіанти прекрасне рішення для приміщень, але бажано, щоб були високі стелі. Крім того, вони не втратять практичних функцій, якщо перегорить одна з лампочок. Такі люстри мають дуже стильний, ефектний вигляд.

Якщо ж хочете забезпечити прекрасне освітлення, можете встановити кілька виробів різного розміру. Великий помістити в центрі кімнати, а маленькі – по периметру. Вони можуть працювати одночасно або по черзі. Але важливо, щоб у кімнаті було кілька вимикачів, які дадуть змогу самостійно регулювати інтенсивність світіння, кількість увімкнених пристроїв.

Підвісні, накладні моделі можна додатково посилити, встановивши точкове, часом кольорове, підсвічування. Також декоративна люстра може відбивати світло, що дозволить прикрасити приміщення яскравими, барвистими відблисками. У поєднанні зі стельовими підвісними моделями такі точені освітлювальні прилади створять чудовий ефект, а головне впишуться в будь-який інтер’єр, незалежно від стилю, який у ньому переважає.

Дизайнерська люстра – головний акцент декору

В нашому Інтернет-магазині можете придбати люстри на будь-який смак, будь-якої вартості. У каталозі представлені вироби як від відомих зарубіжних, так і вітчизняних брендів. Стильні, оригінальні люстри зможуть прикрасити будь-який інтер’єр. Ми пропонуємо вироби, виконані з дерева, стилізовані під старовину, зі скла, кришталю. Особливою популярністю користуються моделі, які нагадують старовинні канделябри. Тільки замість свічок, використовуються лампочки, які за формою нагадують вогонь.

Також присутні моделі на одну, дві, три, п’ять лампочок. Усе залежить від ваших бажань, а також розмірів приміщення. Для маленьких кімнат варто вибирати скромні моделі.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *