П’ятниця , 14 Червня 2024

Які вхідні двері вибрати в квартиру

входные двери в квартиру
dver

Перед тим, як купити нові двері, кожен замислюється над тим, які двері вибрати в квартиру. Почнемо з того, що основна маса покупців насамперед дивиться на зовнішній вигляд дверей, а також на цінову політику. Але тільки мала частина замислюється про те, як укомплектована конструкція: які використовуються матеріали, замки і фурнітура. Так само досить часто люди через незнання просто забувають уточнити низку важливих питань, які в майбутньому заощадять нерви і гроші.

Перед покупкою визначимося, що купувати двері варто саме у виробника, а не у дилерів, які часто торгують у контейнерах на ринках. У разі оформлення замовлення на безпосередньому виробництві ви отримаєте набагато більше можливостей, а також заощадите часом досить чималу суму, яка піде в кишеню дилеру.

Отже, після того, як ви визначилися з постачальником дверей, варто уточнити низку запитань, які відразу позбавлять вас зайвих дій:

 1. Уточніть можливість виготовлення за індивідуальними розмірами, а також виконання нестандартних рішень.
 2. Дізнайтеся про можливість доставки і монтажу дверей, вартість цих послуг і чи включені вони в суму. Також важливо отримати точну відповідь на питання про демонтаж старої конструкції (найчастіше безкоштовно здійснюють демонтаж дерев’яних дверей, а металеві за окрему плату).
 3. Попросіть вам показати варіанти фурнітури і моделі замків, які використовуються в базових моделях.

Після того, як ви отримаєте відповіді на ці запитання, можете ухвалювати рішення про придбання дверей саме у цього виробника.

Які двері вибрати в квартиру

Щоб вибрати відповідну конструкцію, насамперед перегляньте каталог продукції: уважно вивчіть усі параметри, моделей: на їхній основі найчастіше роблять індивідуальні рішення і дорожчі моделі.

Крім цього попросіть консультацію, продавець підкаже нюанси саме для вашої ситуації.

Основні критерії вибору дверей для квартири:

 • насамперед це метал товщиною мінімум 1.5 мм. У принципі цієї товщини достатньо для створення безпечної конструкції, але якщо дозволяють фінанси, то сміливо просіть встановити вам 2 мм;
 • для оптимального захисту від продування і зниження рівня шуму використовують другий притвор. Це спеціальний додатковий контру з ущільнювальною гумкою, який робить полотно дверей більш герметичним, що дає змогу якнайкраще зберегти тепло і тишу в домі;
 • найважливіше – це замки для дверей. Саме на них насамперед дивляться ті, хто намагається потрапити до вас у будинок.

Отже, тепер ви знаєте, які двері вибрати у квартиру.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
 1. Василь

  Вхідні двері в будь-якому приміщенні мають бути оснащені ефективною шумоізоляцією та достатньо щільними, щоб запобігти проникненню вітру з коридору та диму від цигарок, який може просочуватися ззовні. Для забезпечення максимальної якості і надійності рекомендується використовувати високоякісні матеріали, такі як дорогоцінний метал або броньована сталь, які мають високі показники міцності та тривалості.

  Замок, встановлений на вхідних дверях, повинен бути зручним та універсальним для ефективного використання. Його функціонал повинен враховувати високий рівень безпеки, легкість в управлінні та надійність, щоб забезпечити власникам максимальний комфорт та захист від небезпек.

  (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *