П’ятниця , 24 Травня 2024

Відкриття розрахункового рахунку в Україні

счет в банке
schot bank

Відомо, що для належного функціонування бізнесу необхідно відкрити рахунок для підприємства. Для підприємця-початківця відкриття рахунку може стати справжньою проблемою. Одразу виникають запитання: “Як відкрити? До кого звернутися”.

Звичайно, можна самостійно зайнятися підготовкою документів. Але якщо ви стикаєтеся з цим питанням вперше, то час може затягнутися. А час – це гроші. Який же вихід із ситуації? Звернутися до досвідчених фахівців, які займаються відкриттям рахунку професійно.

Ми рекомендуємо фірму ПриватБанк, яка протягом кількох років успішно співпрацює з відомими російськими банками.

Переваги банку:

  • відмінна вартість послуг;
  • швидке оформлення протягом 1-3 днів;
  • мінімум документів для відкриття рахунку.

Яким чином здійснюється співпраця?

Вам достатньо звернутися до менеджерів компанії та подати заявку на відкриття рахунку. Також ви можете зарезервувати номер власного розрахункового рахунку. Цей рахунок, після схвалення в банку, ви можете віддати у власну бухгалтерію, щоб співробітники почали оформляти необхідну документацію.

Особливою новинкою є можливість отримати рахунок дистанційно. Уявляєте, не треба нікуди їхати. Усе робиться просто з офісу. Просто повідомте свій електронний підпис. Вишліть копії в електронному вигляді документів та заявку для відкриття розрахункового рахунку. Решту дій зроблять працівники фірми. Комфортні умови співпраці – один із головних пріоритетів ПриватБанк.

Знайте, компанія ПриватБанк завжди підходить до вашого бізнесу індивідуально. Питання вирішуються в індивідуальному порядку. Менеджери допоможуть підібрати пакет фінансових послуг, що відповідає вашим можливостям.

Ми рекомендуємо ПриватБанк, тому що особисто перевірили якість обслуговування!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *