Понеділок , 15 Липня 2024

Принципи, на які варто орієнтуватися, вибираючи домофони Hikvision

выбрать домофоны Hikvision
vid dom vybor

Hikvision – це та торгова марка домофонів, яка може ефективно використовуватися для повноцінного доступу до житлових і комерційних об’єктів. Незважаючи на поширену думку про те, що обладнання китайського виробника дає змогу отримати набагато більше можливостей, відповідне рішення здатний вибрати прилад саме цієї торгової марки, адже налаштування такого оснащення здійснюється дуже просто. Так, наприклад, мережеві налаштування цілком можна заздалегідь запрограмувати так, щоб управління здійснювалося однією тільки кнопкою. Подібний варіант стане найбільш затребуваним, якщо йдеться про приватні будинки, офіси, міські квартири тощо. Багато хто виділяє його серед традиційних моделей домофонів саме перерахованими характеристиками.

Перевірений китайський виробник домофонів Hikvision, характеристики якого можна вивчити на https://hikvision.co.ua/ – це те рішення, в рамках якого все обладнання продумано до найдрібніших тонкощів і перевірено далеко не одним користувачем. Тому і налаштовувати їх доведеться недовго. Підтримка спеціального протоколу DHCP дає змогу виконати всі необхідні налаштування в автоматичному режимі, але, якщо буде потрібно, аналогічні маніпуляції можна виконати і вручну. Якщо необхідно здійснювати управління кольоровими моделями домофонів, то краще відразу звернути увагу на спеціальний блок управління, розташований безпосередньо на корпусі. Якщо монітор у цей час залишається активним, то кожна з кнопок додатково підсвічується синім кольором, що дуже зручно з настанням темряви, а вдень подібний ефект практично непомітний.

Для кожної моделі домофона цієї торгової марки надаються найширші можливості налаштувань, починаючи від мелодій і закінчуючи сигналізацією. За необхідності таке рішення цілком можна інтегрувати з системою відеоспостереження.

Основні види обладнання Hikvision

Загалом такі системи поділяються на два основні типи:

  • Ip домофони, кожен з яких представлений не тільки єдиним блоком управління, а й наявністю сенсорної панелі в поєднанні з кольоровим монітором. Додатково таке обладнання може бути оснащене спеціальними системами голосового зв’язку, за допомогою якої можна за необхідності налагодити повноцінний зв’язок з відвідувачами.
  • Спеціальні викличні панелі Hikvision більш ергономічні, вони використовуються для забезпечення зв’язку замовника з відвідувачами або охоронною службою. Додатково в таку систему інтегруються відеокамери, завдяки яким можна отримати виняткову якість картинки навіть в умовах слабкого освітлення.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *