Як відкрити агентство з працевлаштування – Франчайзинг

Франчайзинг
Франчайзинг

Як відкрити агентство з працевлаштування за допомогою франчайзингу?

Наразі в нашій країні кількість агентств із працевлаштування стрімко збільшується у зв’язку з великим попитом роботи за кордоном.

Як же відкрити агентство з працевлаштування?

Юристи компанії OGP готові проконсультувати Вас щодо всіх варіантів відкриття агентства з працевлаштування за кордоном. Для початку необхідно зареєструвати підприємство або підприємця. Потрібно знайти надійного іноземного партнера, який захоче співпрацювати з Вами. Далі необхідно отримати ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Власне, після цього можна розміщувати рекламу і приступати до роботи.

Але як показує практика, відкриття агентства з працевлаштування не найскладніше завдання. Залучити велику кількість клієнтів і заробити їхню довіру – куди складніше.

На ринку існують успішні агентства, які мають власний бренд, величезний стабільний потік клієнтів, надійних іноземних партнерів, а також постійно розвивають свою мережу. Більшість людей довіряють саме таким компаніям, оскільки в них уже є великий досвід у працевлаштуванні за кордоном, і вони напрацювали свою репутацію важкою працею.

Детально про відкриття посередника з працевлаштування за кордоном

Відкрити агентство з працевлаштування
Працевлаштування

Найчастіше, такі компанії розвивають свій бізнес шляхом франчайзингу. Що ж це таке? Простими словами – це продаж бізнес-моделі.

Що ж може запропонувати Вам франчайзер (особа, яка продає бізнес)? Продаж франшизи передбачає продаж бізнесу з уже відомим ім’ям, роз’ясненнями щодо впровадження певних бізнес-процесів, продаж користування торговою маркою, рекламних стратегій та іншого.

Основна перевага франчайзингу – це бренд і стратегія ведення бізнесу, які Ви отримуєте в результаті. Так, можна за допомогою франчайзингу відкривати агентства з працевлаштування з уже відомою назвою, як у маленьких, так і у великих містах.

Варто, також враховувати, що ліцензія з посередництва у працевлаштуванні за кордоном шляхом франчайзингу не передається. Це заборонено вітчизняним законодавством. Будьте обережні з тими агентствами, які стверджують протилежне і пропонують вам цю послугу.

Для того щоб відкрити агентство з працевлаштування за допомогою франчайзингу Вам необхідно укласти договір комерційної концесії (так відповідно до українського законодавства називається франчайзинг). Раніше вони підлягали обов’язковій державній реєстрації, але зараз така вимога відсутня.

Важливо зазначити, що також плюсом франчайзингу є наявність іноземного партнера. Процес пошуку іноземного партнера доволі тривалий і далеко не кожен іноземний роботодавець захоче укласти контракт зі щойно створеною компанією без бренду та репутації.

Також, варто звернути увагу, що є і мінуси франчайзингу. При укладенні такого роду договору на Вас може покладатися низка зобов’язань і обмежень.

У висновку варто додати, рішення відкривати агентство з працевлаштування самостійно і напрацьовувати репутацію роками або ж купити франшизу у вже відомої і розкрученої компанії – залишається за Вами. Франчайзинг дає швидкий старт Вашому бізнесу, але й покладає деякі зобов’язання.

Варто пам’ятати, що перед укладенням договору франчайзингу, Вам необхідно перевірити, чи зареєстрована Торгова марка Вашого партнера, чи має він ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном, а також інші аспекти, що стосуються вкладень і прибутку.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *