П’ятниця , 14 Червня 2024

Проведення аудиту з користю для компанії

финансовый аудит компании
audit comp

Менеджери отримують інформацію для розвитку бізнесу. Аналізуючи висновки аудиту, приймають рішення про заходи щодо збільшення прибутковості компанії. На основі виробленої висококласними фахівцями стратегії здійснюють план щодо поліпшення господарської діяльності підприємства. Отримані та узагальнені дані використовують також в інших цілях.

В чому користь професійного аудиту

Стан справ у компанії беруть до уваги, перш ніж вкласти гроші в розвиток фірми, наприклад, у вигляді акцій. Інвестори не завжди покладаються на наявну інформацію. Щоб звести до мінімуму ризик фінансових вкладень, вивчають висновки професійних аудиторів. Залежно від поставлених цілей здійснюють перевірку:

  • бухгалтерської звітності;
  • розрахункової документації;
  • активів.

Послуги аудиторів можуть включати консультування в різних питаннях, включно з фінансовою та податковою сферою. Об’єктивна інформація для власників, інвесторів і кредиторів має велику цінність. Тому на послуги незалежних експертів є досить високий попит. Достовірна інформація сприяє підвищенню ефективності роботи на ринку капіталу.

В процесі зовнішнього аудиту залучаються фахівці аудиторських фірм. Поряд із незалежною оцінкою професіоналів, які спеціалізуються на проведенні перевірок, проводять внутрішній аудит для підвищення ефективності оперативного контролю, наприклад, що стосується дотримання законодавства. Важливо мати інформацію про відповідність професійної діяльності існуючим стандартам. Якщо в штаті немає аудиторів, роботу доручають ревізійній комісії.

Обов’язковий аудит проводять виключно спеціальні організації. Перевірки цього виду встановлюються актами законодавства. А ініціативний аудит починається з рішення керівництва компанії або засновників. Після виявлення недоліків у веденні бухгалтерського обліку терміново вживають заходів до виявлення порушень контролюючими організаціями. У результаті вдається уникнути штрафних санкцій.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Аудит правильності зовнішньоекономічної діяльності фірми

Виходячи на міжнародний ринок, компанія має справу з ризиками, пов’язаними з різного роду зовнішньоекономічною діяльністю підприємства. Професійне проведення перевірок передбачає аналіз митних операцій. Не менш відповідальний аспект – експортні та імпортні сфери діяльності фірм. На основі законодавства повинні проходити валютні операції.

Кваліфікована перевірка можлива за умови досконалих знань сучасної бухгалтерської звітності. Зовнішньоекономічні операції повинні здійснюватися відповідно до існуючих стандартів. Аудит може стосуватися оцінки коректності імпортування продукції та інших сторін факторів отримання прибутку.

Діяльність фірми на світовому ринку має певну специфіку. Без достатнього досвіду зовнішньоекономічні операції проводяться з серйозними порушеннями. Тому має сенс замовити послугу професійного аудиту. У договорі визначають види робіт, обсяг їх виконання тощо.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *