Найкращі ліки від алергії

Лучшие лекарства от аллергии

Весна і літо – найгірший час для алергіків, які страждають від різноманітних проявів свого захворювання – нежитю, подразнення слизової оболонки очей, висипань на шкірі тощо. Вони готові буквально на все, щоб позбутися проблеми, з якою в більшості випадків дійсно ефективно справляються різноманітні медикаментозні препарати.

Те, що допоможе при проявах алергії

Треба сказати, що антигістамінні препарати, які блокують вироблення гістаміну (саме він відповідає за алергічну реакцію), бувають трьох поколінь:

 • перше покоління – це протиалергічні препарати, які проникають у нервову систему і швидко усувають алергічні прояви, однак і ефект у них тривалістю не відрізняється. У них досить багато побічних ефектів і при цьому вони викликають звикання;
 • друге покоління – це таблетки від алергії, які практично не мають побічних ефектів і не викликають сонливості. Вони можуть діяти до 24 годин, але в деяких випадках у алергіків спостерігається їхня індивідуальна непереносимість;
 • третє покоління – це препарати, які усувають симптоми алергії з мінімальною кількістю побічних ефектів.

Чому виникає алергія і що з нею робити

Основна причина цього захворювання – гостра реакція організму на ті чи інші подразники: їжу, пилок, запахи. Проявитися воно може як у дитячому віці, так і вже дорослої людини. У будь-якому разі запальні реакції, що виникають, сильно впливають на якість життя, і просто перечекати весну (або +літо) – не варіант. Саме тому потрібно знати, що робити, якщо у вас з’явилася алергія. Природно, рішення може бути тільки одне – купити ліки від алергії. Але як обрати пігулки від алергії на різних типах шкіри? Насамперед слід знати, що вони поділяються на два типи:

 • для дорослих,
 • для дітей.

Це важливо, оскільки в “дорослих” ліках можуть виявитися небезпечні для дорослого компоненти, а дитячі, найімовірніше, просто не подіють на людину з іншим метаболізмом і масою тіла.

Як вибрати найкращий антигістамінний препарат

Відповіді на запитання про те, чому може з’явитися алергія, досі немає, оскільки часто це захворювання наздоганяє людину раптово. Найкраще одразу зробити тест на алергени і дізнатися, в чому саме полягає проблема, а також вибрати той лікарський препарат, який поліпшить життя алергіка, дозволивши йому позбутися симптомів.

Треба сказати, що питання вибору суто індивідуальне: часто той препарат, який призначає лікар, може виявитися неефективним, тож найкраще орієнтуватися на свою реакцію, оскільки в кожної людини – свої фізіологічні якості та свої особливості. Іноді буває так, що на пошук ідеального засобу йде багато часу, але результат у будь-якому разі буде того вартий.

До речі, лікарі кажуть, що антигістамінні препарати найзагальнішої загальної дії обов’язково мають бути в домашній аптечці. Їх слід прийняти, коли проявляються симптоми алергії, а потім записатися на прийом до лікаря, який на підставі цих симптомів визначить варіанти лікування. Найімовірніше, навіть з його рекомендаціями доведеться спробувати кілька препаратів, щоб визначити серед них той, який допомагає найкраще.

Сьогодні в аптеці модно придбати ліки від алергії будь-якого з трьох поколінь, тож алергіку залишається тільки визначитися з тим, що йому підходить, а придбати їх буде нескладно, особливо якщо йдеться про інтернет-аптеку.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
3 коментарі
 1. Людмила

  Часто людей тревожит зуд и они начинают читать отзывы и искать недорогие таблетки самостоятельно. Но это не верный путь. При таких нарушениях в организме всегда обращайтесь к врачу. Особенно при беременности у женщин. Наша Украина – большая страна, уверена что профессиональных кожных врачей дерматологов предостаточно. Самолечение к добру не приводит. Такое мое мнение.

 2. Лучшая таблетка от чесотки и аллергии – назначенная лечащим врачом!

 3. Василий Боровой

  Саме так. Все що стується лікарств потрібно звертатись до лікарів.

  (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *