Жалюзі для вікон церкви купити в Києві

Жалюзи для окон фото
Жалюзи для окон фото

Дорогі друзі, кожен з нас бажає, щоб наш дім був зручний і комфортний. Для цього ми витрачаємо досить багато коштів. Але іноді ми забуваємо, що храм, до якого ми ходимо, теж потребує ремонту та модернізації. Не потрібно всю відповідальність за стан храму перекладати тільки на священика. Він виконує насамперед священицьке служіння. Вигляд і стан храму залежить від парафіян, тобто нас із вами. Сьогодні поговоримо про необхідність встановлення металевих жалюзі для вікон церкви. Адже вони дуже необхідні в деяких відділах церкви.

Звісно, зовнішній і внутрішній вигляд храму має відповідати давнім канонам. Адже ми, християни, намагаємося не пошкоджено передавати, як вчення Ісуса Христа, так і давні церковні традиції. Саме тому, напевно буде зайвим монтувати жалюзі повністю на всіх вікнах. Важко уявити, що середня частина храму, або вівтар будуть закриті металевими жалюзі. Чому так краще не робити? По-перше, у цьому немає потреби. По-друге, вікна в цих частинах храму розташовані досить високо. По-третє, порушується духовна атмосфера. Тоді на яких вікнах можна і потрібно встановлювати жалюзі? Доречно встановити жалюзі в паламарці, церковній крамниці, (де продають ладан і різні церковні товари) і в трапезній.

В пономарці священик одягає священний одяг і читає молитви. Тут він готується до богослужіння. І буває не дуже зручно, коли в очі яскраво світять промені сонця. Або не вистачає свіжого повітря після святкових богослужінь, коли тут безліч священиків. Це приміщення потрібно провітрити. При відчиненому вікні може залітати пил. А якщо будуть встановлені жалюзі, вони допоможуть уникнути негативних, вище перерахованих явищ.

Також в паламарці паламар розпалює кадило, свічки та готує записки за здоров’я та упокій. У такій ситуації теж буде зручно зачиняти або відчиняти вікна жалюзі для регулювання в приміщенні світла та свіжого водуха.

В церковній крамниці та трапезній завжди буває людно. Тому, особливо влітку, встановлені жалюзі допоможуть добре наповнювати ці житлові приміщення свіжим повітрям.

До речі, жалюзі – це спеціальна конструкція багатьох горизонтальних (вертикальних) рейок однакових розмірів, що з’єднані між собою та завдяки продуманому механізму мають можливість утворювати щілини різної висоти. Їхня головна роль – захищати людський погляд від яскравих променів сонця.

Які краще купити жалюзі на вікна?

Рекомендуємо підбирати для приміщень храму найбільш якісні жалюзі. Статистика показує, що серед моделей горизонтальних моделей понад 60% купують білі металеві жалюзі, в яких ширина ламелі становить 25 мм.

Друге місце за популярністю посідають сріблясті та світло-бежеві жалюзі такої ж самої ширини, що й попередні лідери в цій галузі.

На останньому місці різні моделі 16 мм, 50 мм, а також жалюзі з дерева.

Як завжди перед початком покупки візьміть благословення священика. Адже всі справи пов’язані з храмом Божим узгоджуються з духовним настоятелем. І взагалі металеві жалюзі для вікон вимагають певної підготовчої роботи. Потрібно грамотно зробити заміри вікон і передати їх у магазин менеджеру з продажу. Священик допоможе ефективніше організувати ці підготовчі роботи.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *