Юристи Київ
Юрист

Юристи Київ

Послуги юриста – це багатоформатний захід. Поширеним видом надання юридичної допомоги є разова зустріч (консультація) з адвокатом для прояснення складної юридичної життєвої ситуації. Цінність такої послуги полягає в тому, що довіритель додатково до своєї думки про проблему отримує ще кілька юридичних шляхів виходу із ситуації, що склалася, на основі досвіду роботи адвоката в аналогічних справах.

За необхідності найняти адвоката для ведення судової справи (процесу), адвокат додатково вивчає документи, опитує свідків, робить адвокатський запит, виступає в суді та представляє інтереси довірителя перед іншими людьми та організаціями.

Іноді клієнту необхідна допомога адвоката виключно в частині розробки договорів, позовів, клопотань, заяв та інших юридичних документів. У таких випадках довіритель укладає договір з адвокатом у Києві на надання допомоги та отримує послугу швидко і якісно.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Зміст (вид) юридичної допомоги сильно залежить від категорії справи, в рамках якої вона надається. Наприклад, у наказному провадженні виключено представлення інтересів клієнта в суді, тому що наказне провадження – це письмове провадження, яке не передбачає слухання справи в його звичній формі.

Залежно від особливостей справи в одних випадках може знадобитися підготовка письмових пояснень, а в інших – пояснення про факти достатньо викласти в позовній заяві або письмових запереченнях проти позову.

Деякі справи потребують регулярних і тривалих консультацій з клієнтом як перед пред’явленням позову до суду, так і в процесі судового розгляду, а деякі таких консультацій не потребують. Багато що в питанні обсягу необхідної юридичної допомоги залежить від конкретної юридичної справи.

Три причини чому потрібні послуги юриста

  1. Ви знижуєте юридичні ризики, пов’язані з неправильною оцінкою ситуації та неправильним тлумаченням закону. Тут потрібно зазначити, що сутність права та суддівський розсуд не дають змоги унеможливити правові ризики повністю, проте зменшити їхні негативні наслідки можна.
  2. Юрист допоможе обрати правильні засоби і способи захисту порушеного або оскарженого права та охоронюваного законом інтересу. Громадяни та представники юридичних осіб часто не знають, що суд хоча б і є універсальним юрисдикційним органом, але аж ніяк не єдиним.
  3. Адвокат в умовах ситуації, що склалася і зазвичай запущеної ситуації, допоможе “згладити” або усунути повністю негативні наслідки тих юридично значущих дій, які були здійснені клієнтом до звернення до нього.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *