Гостьова кімната без дивана – доволі рідкісне явище, оскільки саме цей елемент меблювання є центральним елементом в одній з головних кімнат в абсолютно будь-якому житлі, чи то квартира, чи то будинок, чи то дача. Саме тому його вибір має ґрунтуватися на серйозних і ретельно продуманих цілях придбання.
Сьогоднішній ринок рясніє найрізноманітнішими пропозиціями. Наприклад, для тих, хто втомився споглядати стандартні й однотипні приміщення, пропонуються кутові дивани для дому. Вони стануть ідеальним рішенням і прекрасно замінять нудні прямі дивани традиційної форми, які всі ставлять у вітальню. Щоб купити кутові меблі зовсім не обов’язково мати великі габарити приміщення, адже розміри диванів можуть бути найрізноманітнішими.
Варто також зазначити, що кутовий диван легко замінить ліжко в спальні або дитячій, а також стильно доповнить кухонний обідній стіл. Для яких би цілей ви не шукали м’які кутові дивани, всеукраїнський торговий майданчик zakupka.com знайде для вас інтернет магазин через каталог, де ви зможете підібрати ту модель, яка вас влаштує. У вас є можливість вивчити фото товарів, а реальна ціна вказана відразу.
Особливості вибору кутових диванів
Найбільшою помилкою при купівлі кутового дивана стає стереотип про те, що такі моделі підходять виключно для просторих кімнат. Насправді ж можна підібрати як маленький компактний диванчик, який впишеться в невелику кімнату, залишивши при цьому достатньо вільного простору, так і величезне ложе, яке до того ж зможе забезпечити спальні місця далеким родичам або втомленим гостям.
Як і у випадку з будь-якими іншими меблями, перед купівлею дивана потрібно точно виміряти приміщення, в яке ви збираєтеся його встановлювати. Вітальня має бути тим місцем, яке здатне розмістити більше людей, ніж будь-яка інша кімната в будинку. Багато хто скаржиться на те, що їхня вітальня занадто мала, а насправді вони просто підібрали занадто великий диван. Таким чином, вибирати виріб слід відштовхуючись від розмірів кімнати. Крім того, не зайвим буде заміряти дверні прорізи, щоб не виявилися зайві перешкоди під час занесення.
Далі слід визначитися з формою. Найпопулярнішою є Г-подібна. Але при цьому чималим попитом також користуються і модульні вироби, в яких кожен елемент можна від’єднати від загальної конструкції і переміщати як вам завгодно. Наприклад, вдень його можна розібрати, щоб не соромити гостей у просторі, а на ніч – зібрати і отримати комфортне і просторе спальне місце, якщо таке буде потрібно.
Існує також П-подібна форма кутових диванів. Вона дуже зручна для великої родини, а в інтер’єрі виглядає дуже оригінально. Тут потрібно бути уважними, оскільки такі дивани, як правило, мають великі габарити, відповідно займуть значно більше простору.
Для тих, хто цінує не тільки комфорт, а ще функціональність і практичність, знайдуться моделі не тільки для лежання і сидіння, а й для проведення дозвілля. Наприклад, можна вибрати модель, в якій спеціальні механізми відкриють для вас міні-бар або висунуть вбудований столик, на який ви зможете поставити ноутбук і навіть вечерю. На такому дивані ви однозначно весело проводитимете час із сім’єю та друзями.
Не менш важливо вибрати і матеріал оббивки дивана, оскільки від нього безпосередньо залежить зовнішній вигляд і термін експлуатації виробу. Наприклад, шкіряний диван має дуже розкішний і елегантний вигляд, прослужить довго, якщо шкіра натуральна, але коштує досить дорого. Крім того, вибір матеріалу для оббивки залежить від кімнати, в якій стоятиме диван, і від цілей його купівлі.
Якщо кутовий диван – це спальне місце в дитячій дитячій кімнаті, слід вибирати натуральні волокна, такі як шеніл, а також лляні або набивні бавовняні тканини. При цьому, вони повинні покриватися спеціальними захисними складами. Найпрактичнішим варіантом прийнято вважати флок, оскільки таку оббивку можна помити губкою або щіткою для одягу.
Для вітальні підходить будь-яка оббивка з високими показниками зносостійкості: той самий флок, мікрофібра, штучна замша і так далі. А для тих диванів, що плануються використовуватися в основному, як спальне місце, підійде шеніл, велюр, гобелен та інші матеріали, які заведено відносити до меблевих жаккардів.