Понеділок , 15 Липня 2024

Як створити акаунт в Гугл

Як створити акаунт в Гугл
Як створити акаунт в Гугл

Якщо Ви бажаєте зареєструвати акаунт у Google, спершу необхідно створити в сервісі Gmail свою особисту поштову скриньку. Фактично одними діями, які розглядаються нижче, ми досягнемо двох цілей: створимо акаунт і зареєструємо пошту.

Набираємо в адресному рядку mail.google.com і переходимо на сторінку входу в акаунт. Натискаємо посилання “Створити акаунт”, яке розташоване внизу під формою входу. З’являється повідомлення з пропозицією зареєструватися в Гугл. Вказуємо “Для особистого використання”. Починаємо реєстрацію.

створити акаунт gmail

У перші два поля вводимо свої ім’я та прізвище. До речі, для зручної роботи у сфері просування сайтів часто доводиться мати кілька своїх поштових скриньок. Наприклад, перша пошта прив’язана до рекламної кампанії в AdWords, а друга пошта використовується для збору семантики в програмі Кей Колектор. Тому під час реєстрації можна вказувати вигадані дані. Але все ж в основному акаунті слід вказати справжні ПІБ.

заповнення форми реєстрації gmail

Кожне поле для заповнення підписано і нам зрозуміло, що вимагає система. Далі необхідно придумати назву поштової скриньки, вона ж буде логіном. Пишемо назву, яка асоціюється з нашим ім’ям, прізвищем або професійною діяльністю. Так легше ви запам’ятаєте пошту. Якщо назва пошти зайнята, система запропонує свої варіанти. Але іноді вони занадто важкі для запам’ятовування. Вибір за вами.

Поля нижче вимагаю написати пароль і повторити його в однаковому виконанні.

Вказуємо дату народження. Тут теж можна написати вигадані дані.

Вказуємо стать. У моєму випадку “Чоловіча”.

Наступний крок вимагає ввести номер телефону. Він потрібен для надійного захисту акаунта та його відновлення. Цей крок можна пропустити і вказати телефон із часом.

особисті дані в gmail

Заповнюємо поле додаткової поштової скриньки. Додаткова пошта теж допоможе відновити доступ до пошти на gmail у випадку злому, або коли забули пароль.

Наприкінці обираємо країну. Гугл сам автоматично визначає ваше місцезнаходження і виставляє країну, в якій ви перебуваєте в реальному часі.

Ок! Реєстрація завершена. Обліковий запис створено. Натискаємо кнопку “Далі” і переходимо в сервіс Gmail.

Погоджуємося з умовами використання сервісу.

Супер! З’являється привітання про створення нової пошти. Заходимо в пошту. На пошту мають прийти перші інформаційні листи від Гугла.

Зверніть увагу на правий верхній кут. Там знаходиться значок у вигляді квадратиків. Натискаючи на значок, ви побачите меню, що випадає, з різними красивими іконками. Вони являють собою різні сервіси Гугла. Тепер буде досить зручно з одного сервісу приходити в інший.

акаунт gmail

Друзі, ми навчилися створювати акаунт у Гугл і пошту в Gmail. Тепер ми розуміємо, що акаунт відкриває для нас нові можливості. Ми можемо використовувати безліч різних сервісів Google.

Користуйтеся на здоров’я можливостями Google!

Корисна інформація
Реєстрація в Гугл відкриває для кожного користувача інтернету нові можливості. У своє розпорядження ми отримуємо 15 ГБ місця в поштовій скриньці і в спеціальному сховищі файлів Google Drive. Вхідні листи будуть ретельно фільтруватися СПАМ-ФІЛЬТРОМ. Розробники впровадили мобільну версію, яка перекладена 40 мовами.

Подивіться відео-інструкцію

Дивіться ще одне відео на цю тему

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *