Поховання та ритуальні послуги

похороны

Життя людини проходить дуже швидко. Кожен розуміє, що в цьому житті на землі ми тільки гості. Тому Православна віра закликає завжди пам’ятати про цю реальність і жити по совісті та з вірою в Бога.

У сучасному суспільстві намагаються тему смерті обходити стороною. Деяким особистостям не хочеться чути правду, що в будь-який момент її матеріальне існування може припинитися. Це псує настрій. Навіщо порушувати такі теми, думають люди, які загрузли у своїх пристрастях і матеріальних благах.

Ще більше матеріалістам не хочеться чути про Бога і вічне життя. Ну, звісно, адже за свої думки і вчинки доведеться відповідати. Але від правди не втечеш. І про це нагадують ритуальні магазини або спеціальні заклади для похорону.

Століттями в Православ’ї формувалися традиції щодо проводжання душі в інший світ. Ці традиції містять як зовнішні обряди, так і внутрішні церковні молитви.

Дуже важливо для родичів заздалегідь підготуватися до обряду поховання. Щоб зайвий раз не метушитися біля тіла померлого. Тому, коли людина перебуває в передсмертному стані, кличуть священика для звершення Таїнств Сповіді та Причастя. Також звертаються в ритуальні в ритуальне бюро.

Слід зауважити, що звернення до ритуального бюро справді знімає безліч клопотів. Люди мають більше часу, щоб зосередитися саме на духовних думках і молитві за померлого.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *