Понеділок , 15 Липня 2024

Що краще шугаринг чи лазерна епіляція

Процедура лазерної епіляції
Процедура лазерної епіляції.

В сучасному світі основною складовою гарного іміджу жінок і чоловіків вважається гарне доглянуте тіло і здорова шкіра. Так, ні для кого не секрет, яких зусиль докладають жінки для того, щоб мати досконалий вигляд, демонструючи стрункі ніжки або підтягнуте тіло в бікіні. І кожна з нас мріє, щоб шкіра завжди залишалася гладенькою без щоденних забривань бритвою і, як наслідок, подразнень/саден, та купою витраченого часу. Але на щастя, сучасна косметологія пропонує нам безліч методів, що дають змогу надовго позбутися небажаного волосся. Серед них найпопулярнішими є лазерна епіляція і шугаринг. Але яка з процедур ефективніша, безпечніша, які недоліки та переваги у кожної з них? Чи є протипоказання? З якою періодичністю їх слід робити? Ми спробуємо відповісти на всі ці запитання, щоб Ви могли обрати послугу, яка підійде саме Вам.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція фото
Лазерна епіляція.

Лазерна епіляція – це видалення волосся неінвазивним способом завдяки впливу лазерного променя. Суть методу полягає у вибірковому фототермолізі – природний пігмент меланін, що міститься у фолікулі темної волосини, поглинає енергію світла, унаслідок чого фолікул нагрівається і руйнується. Через кілька тижнів стрижень волосини самостійно випадає. Щоб досягти ідеальної гладкості, лазерну епіляцію слід проводити курсом із 5-8 сеансів з інтервалами в кілька тижнів-місяців. Це зумовлено тим, що тільки 30% волосся перебувають у стані активного росту, решта 70% – у стані спокою і не чутливі до впливу лазера.

Основна відмінність лазерної епіляції від шугарингу – це те, що під час процедури шугарингу видаляють тільки поверхневу частину волосини, а її фолікулярний апарат залишається під шкірою. Лазерна епіляція передбачає видалення всього фолікулярного апарату, що дає змогу зберегти гладкість шкіри на кілька років.

Переваги лазерної епіляції

Клієнтоорієнтованість – важлива складова в індустрії краси, а лазерна епіляція – найбільш клієнтоорієнтована процедура. Чому?

  • Вона практично безболісна (сучасні лазерні апарати мають датчик охолодження, що унеможливлює перегрівання шкіри), на відміну від цукрової або воскової депіляцій.
  • Гіпоалергенна – під час процедури лазерної епіляції не застосовуються додаткові косметичні засоби, крім гелю та антисептиків. До складу пасти для шугарингу входить рафінований цукор і лимонна кислота – обидва компоненти можуть викликати алергію.
  • Мінімальний травматизм – ще одна перевага лазерної епіляції, оскільки лазерні промені не пошкоджують епідермісу. Після лазерної епіляції у Вас не буде врослих волосків, до того ж саме лазер рекомендований, якщо у Вас багато врослих волосків після процедур воскової депіляції, шугарингу або використання електричного епілятора.
  • Ефективність лазерної епіляції істотно вища, ніж в інших способах видалення волосся. Погодьтеся, що набагато зручніше пройти курс лазерної епіляції раз на кілька років, ніж відвідувати косметологічні салони кожні три тижні.

Що таке шугаринг?

Шугаринг – це процедура видалення волосся за допомогою густої карамельної пасти, яка нагрівається до температури тіла. На ділянку наносять цукрову пасту і видаляють разом із волосками (не менше 4 мм) у напрямку їхнього росту.

Переваги шугарингу

  • Видалення будь-якого волосся, незалежно від структури та кольору.
  • Ефект пілінгу – окрім депіляції, Ви отримаєте ефект ідеально гладкої шкіри завдяки лущенню відмерлих клітин епідермісу.
  • Низька ціна
  • Відсутній ризик опіків шкіри – цукрова паста нагрівається до температури тіла.
  • Натуральний склад компонентів – в основу входять лимонна кислота і цукор.

Дані види послуг ви можете замовити для знайомих в якості подарунку. Або дізнатись що подарувати подрузі на День народження в статті в якій описано багато ідей.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *