Що краще шугаринг чи лазерна епіляція

что лучше шугаринг или лазерная эпиляция

В сучасному світі основною складовою гарного іміджу жінок і чоловіків вважається гарне доглянуте тіло і здорова шкіра. Так, ні для кого не секрет, яких зусиль докладають жінки для того, щоб мати досконалий вигляд, демонструючи стрункі ніжки або підтягнуте тіло в бікіні. І кожна з нас мріє, щоб шкіра завжди залишалася гладенькою без щоденних забривань бритвою і, як наслідок, подразнень/саден, та купою витраченого часу. Але на щастя, сучасна косметологія пропонує нам безліч методів, що дають змогу надовго позбутися небажаного волосся. Серед них найпопулярнішими є лазерна епіляція і шугаринг. Але яка з процедур ефективніша, безпечніша, які недоліки та переваги у кожної з них? Чи є протипоказання? З якою періодичністю їх слід робити? Ми спробуємо відповісти на всі ці запитання, щоб Ви могли обрати послугу, яка підійде саме Вам.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція – це видалення волосся неінвазивним способом завдяки впливу лазерного променя. Суть методу полягає у вибірковому фототермолізі – природний пігмент меланін, що міститься у фолікулі темної волосини, поглинає енергію світла, унаслідок чого фолікул нагрівається і руйнується. Через кілька тижнів стрижень волосини самостійно випадає. Щоб досягти ідеальної гладкості, лазерну епіляцію слід проводити курсом із 5-8 сеансів з інтервалами в кілька тижнів-місяців. Це зумовлено тим, що тільки 30% волосся перебувають у стані активного росту, решта 70% – у стані спокою і не чутливі до впливу лазера.

Основна відмінність лазерної епіляції від шугарингу – це те, що під час процедури шугарингу видаляють тільки поверхневу частину волосини, а її фолікулярний апарат залишається під шкірою. Лазерна епіляція передбачає видалення всього фолікулярного апарату, що дає змогу зберегти гладкість шкіри на кілька років.

Переваги лазерної епіляції

Клієнтоорієнтованість – важлива складова в індустрії краси, а лазерна епіляція – найбільш клієнтоорієнтована процедура. Чому?

  • Вона практично безболісна (сучасні лазерні апарати мають датчик охолодження, що унеможливлює перегрівання шкіри), на відміну від цукрової або воскової депіляцій.
  • Гіпоалергенна – під час процедури лазерної епіляції не застосовуються додаткові косметичні засоби, крім гелю та антисептиків. До складу пасти для шугарингу входить рафінований цукор і лимонна кислота – обидва компоненти можуть викликати алергію.
  • Мінімальний травматизм – ще одна перевага лазерної епіляції, оскільки лазерні промені не пошкоджують епідермісу. Після лазерної епіляції у Вас не буде врослих волосків, до того ж саме лазер рекомендований, якщо у Вас багато врослих волосків після процедур воскової депіляції, шугарингу або використання електричного епілятора.
  • Ефективність лазерної епіляції істотно вища, ніж в інших способах видалення волосся. Погодьтеся, що набагато зручніше пройти курс лазерної епіляції раз на кілька років, ніж відвідувати косметологічні салони кожні три тижні.

Що таке шугаринг?

Шугаринг – це процедура видалення волосся за допомогою густої карамельної пасти, яка нагрівається до температури тіла. На ділянку наносять цукрову пасту і видаляють разом із волосками (не менше 4 мм) у напрямку їхнього росту.

Переваги шугарингу

  • Видалення будь-якого волосся, незалежно від структури та кольору.
  • Ефект пілінгу – окрім депіляції, Ви отримаєте ефект ідеально гладкої шкіри завдяки лущенню відмерлих клітин епідермісу.
  • Низька ціна
  • Відсутній ризик опіків шкіри – цукрова паста нагрівається до температури тіла.
  • Натуральний склад компонентів – в основу входять лимонна кислота і цукор.

Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *