П’ятниця , 14 Червня 2024

Особливості ламінованої фанери з берези

Ламинированная фанера из березы
Ламинированная фанера из березы

Березова фанера користується найбільшим попитом, оскільки вона має велику міцність, стійка до впливу вологи та деформацій. Такий матеріал з’явився нещодавно, але вже має великий попит як сировина для виробництва меблів, декорування приміщень і багатьох інших призначень у сфері ремонту, будівництва та оформлення інтер’єрів.

Цей матеріал складається з деревної стружки, склеєної спеціальним складом, але від стандартної фанери відрізняється наявністю зовнішньої захисної плівки. Листи покривають папером, який просочується формальдегідною смолою. Такий матеріал виходить міцнішим, стійкішим до зносу і механічних пошкоджень, впливу води і хімічних речовин.

Характеристики матеріалу

Ламінована фанера користується великим попитом, оскільки має підвищену міцність, естетичність і безпеку. Основними характеристиками листів є:

  1. Стійкість до впливу високих і низьких температур, а також агресивних середовищ. Фанера може бути використана під час внутрішніх і зовнішніх робіт, вона не деформується і не псується під дією води, сильної спеки або морозів, а також хімічних речовин.
  2. Міцність до механічних пошкоджень. Формальдегідна смола створює товстий шар захисту на поверхні листа. Крім того, волокна аркушів, з яких складається фанера, розташовані перпендикулярно один до одного, що робить їх ще міцнішими.
  3. Фанера проста в догляді та експлуатації, її можна мити і протирати поліроллю. Тому меблі з такого матеріалу (які коштують значно дешевше за масив дерева), користуються великим попитом. Листи також використовують для внутрішньої обшивки та декорування.
  4. Матеріал не токсичний для людини. Ламінована фанера не шкодить здоров’ю людей і навколишньому середовищу.
  5. Довговічність. З огляду на міцність і стійкість до зовнішнього впливу, такий матеріал зберігатиме свої властивості до 20 років.

Фанера з водоізоляційними властивостями має широку сферу застосування. Вона затребувана при ремонті, будівництві, внутрішньому оформленні, а також у галузі суднобудування і вагонобудування.

Замовляйте фанеру в перевірених і надійних магазинах, щоб гарантовано отримати якісний товар, зроблений за Держстандартом.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *