П’ятниця , 24 Травня 2024

Компанія Showtime — лідер у наданні якісних акустичних кабелів в Україні

Магазин аудіо кабелів
Магазин аудіо кабелів

Без акустичного кабелю сьогодні неможливо уявити жодної звукової системи, він є важливою її складовою та використовується для передачі звукового сигналу від підсилювача до акустичних колонок. В Україні акустичні кабелі, ціна яких може бути різною залежно від багатьох причин, можна знайти в інтернет-магазині Showtime. Магазин пропонує широкий вибір кабелів з різною кількістю жил, їх довжини та перерізів.

Особливості форми акустичних кабелів

Особливості акустичного кабелю можуть змінюватись, залежно від його форми. Виробники сьогодні пропонують кабелі трьох основних форм — квадратні, круглі та плоскі.

 1. Квадратні кабелі дуже зручні під час монтажу.
 2. Круглі кабелі добре підходять для використання у системах високої якості.
 3. Плоскі кабелі застосовуються, наприклад, в системах домашніх кінотеатрів, так як їх можна легко приховати під покриттям підлоги і килимами.

Основні типи акустичних кабелів, властивості

Різні типи акустичного кабелю характеризуються різними властивостями та особливостями, що зумовлюють їхнє застосування.

 1. Монтажні кабелі полегшують процес встановлення, оскільки вони легко гнуться та фіксуються.
 2. Прозорі кабелі дозволяють візуально контролювати їхній стан і виявляти можливі пошкодження.
 3. Ультрагнучкі кабелі ідеально підходять для використання в тісному просторі або для монтажу в складних умовах.
 4. Коаксіальні кабелі, що поєднують у собі акустичну та відео передачу сигналу, призначені для використання в системах, де потрібна одночасна передача аудіо та відео сигналу (домашні кінотеатри, наприклад).
 5. Екрановані кабелі захищають систему від зовнішніх перешкод та електромагнітних впливів, запобігаючи спотворенню звукового сигналу. Це дуже важлива характеристика акустичних кабелів для складних та значущих систем.

Перед вибором акустичного кабелю важливо визначитися з його типом та формою, від вашого вибору залежить функціональність системи та якість передачі даних.

Конектори акустичних кабелів: їх типи, властивості, функції

Акустичний кабель купити
Акустичний кабель купити
Крім того, акустичні кабелі мають різні типи конекторів, які забезпечують надійне з’єднання з аудіообладнанням. Деякі найпоширеніші типи конекторів для акустичного кабелю включають:

Speakon

Конектори Speakon забезпечують міцне та надійне з’єднання між підсилювачем та акустичними системами. Вони широко використовуються у професійних звукових системах, таких як концертні зали та студії звукозапису.

RCA

Для домашніх аудіосистем використовуються акустичні кабелі з конекторами RCA (також відомі як тюльпанові), вони забезпечують з’єднання з низьким опором і хорошим захистом від перешкод.

Банан

Конектори типу «банан» мають форму вилки, оснащені металевими штирями, які вставляють у відповідні роз’єми. Вони забезпечують міцне та надійне з’єднання, дозволяють швидко та легко підключати та відключати акустичні системи.

Виделка

Конектори типу «вилка» є найпоширенішими. Вони забезпечують просте з’єднання та хорошу електричну контактність.

Без конекторів

У деяких випадках акустичний кабель використовується без конекторів, при цьому його кінці оголені та готові до прямого підключення до акустичних систем або підсилювачів.
Ви можете з доставкою по Україні купити в Києві акустичний кабель для вашої аудіосистеми на сайті онлайн магазину Showtime. Ми надаємо широкий вибір акустичних кабелів різних видів, що дозволить будь-якому нашому покупцю вибрати кабель відповідного типу та формату.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
 1. Акустичний кабель завжди потрібно перевіряти на якість і надійність перед покупкою.

  (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *