П’ятниця , 14 Червня 2024

Квартира в розстрочку в Києві від компанії НоваБудова

Квартира в розстрочку в Києві
nova bud

Квартира в розстрочку в Києві – це гарне рішення тільки, якщо ви впевнені у своєму виборі. Цей матеріал про те, як можна зробити правильний вибір у сфері нерухомості.

Вже жодна дія чи покупка не обходяться без того, щоб “прогуглити” ґрунт. А завдяки таким великим платформам, як Lun.ua, DOM Ria, Domik.ua та іншим, зробити це стає ще в кілька разів простіше. Адже на цих сайтах зібрані практично всі відомі забудовники України. Крім того, сервіси відрізняються об’єктивністю і самі зацікавлені в тому, щоб надавати чесну інформацію про компанії. Наприклад, демонструючи стан будівель за допомогою обльотів або постійно оновлюваних, актуальних фото.

Одним із забудовників, представлених на цих майданчиках, є компанія “НоваБудова” та її житлові комплекси “Щасливий” і “Crystal Avenue”. Заходячи на станиці об’єктів, можна побачити, скільки будинків уже здано в експлуатацію, як триває хід будівництва, переглянути реальний звіт і дізнатися все про будинки, організацію та сильні сторони цих ЖК. Крім того, кожен забудовник вказує актуальні акції або спеціальні пропозиції для купівлі квартири в розстрочку в Києві в розстрочку в Києві.

Якщо те, що ви побачили і прочитали з приводу житлового комплексу, вам сподобалося, саме час поїхати і упевнитися в усьому особисто. Крім того, жива консультація у відділах продажів скаже вам набагато більше. Особливо, якщо ви плануєте взяти квартиру в розстрочку в Києві, вам буде необхідно дуже уважно уточнити всі деталі та умови, які пропонує компанія.

Наприклад, обираючи будь-яку з квартир від “НоваБудова”, стартовий внесок становитиме 30% від загальної вартості. Решта платежів розбиваються на рівні частини терміном від року. Розстрочку компанія надає безвідсоткову, що дійсно зручно і не йде і в близьке порівняння зі стандартними відсотками за кредитом або іпотекою в країні.

Не завжди важливе рішення – це щось складне, коли все чесно, прозоро і зрозуміло. А, коли ви побуваєте на консультації у відділі продажів “НоваБудова”, ви зможете самі в цьому переконатися. Тому, якщо ви вважаєте, що відкладати більше нікуди і час обзавестися власним житлом, уважно вивчіть пропозиції від забудовника, оберіть той житловий комплекс, який вам буде зручніший за місцем розташування, знайдіть планування, яке завжди мріяли мати, та почніть інвестування!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *