Вівторок , 16 Квітня 2024

Як підібрати м’які меблі для мінімалістичного стилю в інтер’єрі

Диван для мінімалістичного стилю в інтер’єрі
Диван для мінімалістичного стилю в інтер’єрі.

Немає значення скільки квадратних метрів в будинку або квартирі, мінімалістичні напрямки в інтер’єрі – найпопулярніші сьогодні. Роблячи акцент на використанні якомога меншої кількості деталей та вишуканих м’яких меблів, навколо яких будуються концепт середовища, ви можете створити просторі кімнати, де нічого зайвого не буде відволікати увагу. Магазин диванів Львів пропонує високоякісні моделі, серед яких ви точно знайдете такі, які пасуватимуть під інтер’єр вашої оселі: на сайті представлений вражаючий асортимент.

Стиль «лофт»

Мінімалістичні напрямки завжди прагнуть до простоти, уникаючи надмірних деталей та декору. Те ж саме стосується меблів, які підбираються під певний інтер’єр. Стиль лофт – це відмінний простір для створення вільного середовища, де ви зможете використовувати меблі, як основний спосіб декору, який буде водночас практичний та доречний. Особливості підбору м’яких меблів для цього стилю включають в себе:

  • Обирайте меблі з сировинних матеріалів з мінімальною обробкою. Основні матеріали для стилю лофт – це бетон, дерево, метал або шкіра. Ці елементи можуть грати як головну роль, так і бути впроваджені як дрібні елементи оздоблення.
  • Дерев’яні меблі можуть бути зі слідами старіння: зазвичай вони виготовлені зі специфічного виду старого дерева або мають навмисні сліди обробки «під старовину».
  • Уникайте надмірної декорації. Важливо обирати прості меблі, які будуть відрізнятися чіткими формами та лініями. Водночас робіть акцент на функціональності та грубому стилі.
  • Підійдуть меблі з брутальним індустріальним дизайном, де чітко може прослідковуватися структура та механізми конструкції.
У мінімалістичному інтер’єрі надається перевага якісним матеріалам, таким як стійкі до зносу тканини, натуральна деревина або метал.
меблі в стилі лофт
Меблі в стилі лофт.

Стиль мінімалізм

Підібрати меблі для стилю мінімалізм ви зможете на сайті м’яких меблів Марк, який вразить вас широким вибором та якістю своїх виробів. Якщо ви бажаєте підкреслити свою нерухомість у мінімалістичному стилі м’якими меблями, віддавайте перевагу нейтральним кольорам: білому, чорному, сірому або бежевому. Вони ідеально впишуться під будь-який контекст та чудово впишуться у простір. До світлих матеріалів, з яких виготовляються меблі, можна також відокремити: скло, метал, лакована темна деревина, високоякісний пластик. Акцент на подібних матеріалах підсилить відчуття простору та яскравого світла. Звертайте увагу на геометричні форми та віддавайте перевагу таким меблям, які мають чисті лінії та форми. Саме вони зможуть підкреслити мінімалістичний стиль. Обираючи мебельну компанію, ви завжди можете розраховувати на консультацію та пораду спеціаліста стосовно того, який саме виріб пасуватиме у вашу домівку.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Важливо щоб тканина м’яких меблів буда однотонною з мінімум візерунків. Тоді це додасть до інтер’єру легкість сприйняття та відчуття простору.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *