Юрист з нерухомості
Юристи з нерухомості

Юрист з нерухомості

Оформлення нерухомості в Україні, угоди з комерційною нерухомістю, реєстрація угоди з нерухомістю та права власності на неї, юридичний аудит нерухомості, звільнення нерухомості від обтяжень, перевірка продавця і покупця на благонадійність – ось лише невеликий перелік дій, щодо яких Ви отримаєте допомогу юриста в українських юридичних фірмах. Мати у власності нерухомість престижно. Але володіння нерухомістю в Україні породжує і безліч юридичних нюансів під час її купівлі, оформлення, продажу та реєстрації.

Досвідчені юристи мають багаторічний досвід консультування клієнтів з юридичних питань нерухомості. Юристи з нерухомості запобігли багатьом потенційним проблемам з нерухомістю. Під час роботи юрист з нерухомості максимально глибоко аналізує деталі угоди з нерухомістю, правомірність дій державних органів під час реєстрації, “прозорість” угоди, з’ясовує, чи не мають сторони угоди з нерухомістю юридичних перешкод і вад, які можуть згодом вплинути на правомірність угод з нерухомістю.

Нерухомість – це земельна ділянка, зареєстрована в єдиному державному реєстрі нерухомого майна, речових прав на нього та правочинів з ним; капітальна споруда (будівля, споруда), незавершена законсервована капітальна споруда, ізольоване приміщення, машино-місце (поняття).

Правовідносини, які виникають із речових прав на нерухоме майно, зазвичай є дуже важливими для учасників цивільного обороту. Це зумовлено як вартістю нерухомості, так і її практичною цінністю. Наші партнери допоможуть вирішити проблеми з нерухомістю на сайті proverka.com.ua. Вашій увазі пропонується комплексний супровід угод щодо купівлі-продажу об’єктів нерухомості.

Як і будь-які правові відносини, відносини власності та інші речові права на нерухоме майно нерідко спричиняють юридичні спори та судові справи, які потребують участі фахівця у сфері правового регулювання нерухомого майна.

З іншого боку, необхідність отримання юридичної консультації з питань нерухомості не завжди пов’язана з конфліктом інтересів, а вимагається, наприклад, при придбанні квартири, житлового будинку, земельної ділянки або адміністративного приміщення.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Послуги юриста з нерухомості, юридичні послуги та допомога в Києві

Юрист у сфері нерухомості: реєстрація прав на нерухомість і реєстрація угод з нерухомістю

Законодавство України зобов’язує при оформленні будь-яких дій з нерухомістю їх реєструвати. Реєстрацію здійснюють відділи з держреєстрації та земельного кадастру за місцем знаходження нерухомості. Процедура реєстрації нерухомості досить трудомістка і ємна, з якою під силу впоратися досвідченому юристу.

Юридична перевірка та аудит документів на нерухомість, перевірка покупця-продавця та інших сторін угоди з нерухомістю

Для чого це потрібно? Наявність юридичних і граматичних помилок у документах або юридична нездатність сторони угоди розпоряджатися нерухомістю в майбутньому можуть спричинити визнання угоди недійсною.

Юридичний супровід будівництва нерухомості

У процесі будівництва важливо грамотно оформити виділення земельної ділянки (майданчик) під будівництво, отримати дозвіл на будівництво, ввести об’єкт в експлуатацію. Усі ці дії вимагають юридичних знань спеціального законодавства і по-хорошому мають супроводжуватися професійним юристом.

Зняття обтяжень з нерухомості

Якщо в процесі користування нерухомістю на неї з якихось причин було накладено арешт та інші види обтяжень, проте відпали підстави їхнього застосування, то важливо зняти їх і зареєструвати це зняття.

Оформлення продажу, купівлі, дарування та інших угод з нерухомістю

Юридична практика свідчить про необхідність ретельного опрацювання угоди з нерухомістю. Це допоможе бути як купівля-продаж, так і дарування, оренда, безоплатне користування тощо. За наявності вад угоду можна визнати недійсною через суд.

Один коментар
  1. Юристы в таком деле бесспорно всегда станут хорошей юридической и психологической опорой.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *