Як продати квартиру самостійно: поради ріелторів

продать квартиру самостоятельно
sum prod

Криза вплинула на продажі житла на вторинному ринку, але все ж продати квартиру вигідно – це досить реальне завдання. Що ж радять рієлтори, щоб укласти швидку і вигідну угоду?

Складаємо оголошення

Знайомство покупця з квартирою починається з оголошення, тому в ньому має міститися вся важлива інформація про житло, що продається. Обов’язково вкажіть у тексті загальну та житлову площу, кількість кімнат, поверховість, інформацію про відсутність або наявність балкона чи лоджії. Дуже важливо вказати також і інфраструктуру району – наявність магазинів, лікарень, парків, шкіл… оголошення має мати привабливий вигляд, і тут допоможуть гарні фотографії.

Оцінка квартири

Ціну на квартиру теж бажано вказати в тексті оголошення. Так покупець відразу зрозуміє, по кишені йому ця житлоплоща чи ні. Щоб оцінити свою квартиру і не продешевити на продажі, зробіть аналіз ринку нерухомості у своєму районі, побувайте за різними адресами і подивіться на власні очі, в якому стані продається житло. Так ви зрозумієте, яка реальна, ринкова ціна вашого житла.

Перше враження

Квартиру перед демонстраціями необхідно як мінімум чисто прибрати. І навіть якщо ви у своїй квартирі не проживаєте, наведіть там повний порядок. Якщо стіни в хорошому стані, то їх можна не чіпати, але якщо у квартирі старі й вицвілі шпалери, то слід їх переклеїти. У квартирі має бути дуже чисто й охайно.

Приведіть до ладу і місця загального користування. Чисто вимийте під’їзд, усуньте всі неприємні запахи в під’їзді, адже у покупця починає формуватися думка про житло ще з дверей під’їзду.

Демонстрації

На демонстраціях з потенційними покупцями поводьтеся спокійно і привітно та терпляче відповідайте на всі запитання. Не квапте людей, докладно розповідайте їм про переваги життя у вашому районі. Розпишіть усі переваги своєї квартири. Коли знайдеться людина, реально зацікавлена в купівлі квартири, дайте їй поторгуватися, поступіться трохи з ціни і ви обов’язково домовитеся. Вигідної вам угоди!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *