Як продати квартиру самостійно: поради ріелторів

продать квартиру самостоятельно
sum prod

Криза вплинула на продажі житла на вторинному ринку, але все ж продати квартиру вигідно – це досить реальне завдання. Що ж радять рієлтори, щоб укласти швидку і вигідну угоду?

Складаємо оголошення

Знайомство покупця з квартирою починається з оголошення, тому в ньому має міститися вся важлива інформація про житло, що продається. Обов’язково вкажіть у тексті загальну та житлову площу, кількість кімнат, поверховість, інформацію про відсутність або наявність балкона чи лоджії. Дуже важливо вказати також і інфраструктуру району – наявність магазинів, лікарень, парків, шкіл… оголошення має мати привабливий вигляд, і тут допоможуть гарні фотографії.

Оцінка квартири

Ціну на квартиру теж бажано вказати в тексті оголошення. Так покупець відразу зрозуміє, по кишені йому ця житлоплоща чи ні. Щоб оцінити свою квартиру і не продешевити на продажі, зробіть аналіз ринку нерухомості у своєму районі, побувайте за різними адресами і подивіться на власні очі, в якому стані продається житло. Так ви зрозумієте, яка реальна, ринкова ціна вашого житла.

Перше враження

Квартиру перед демонстраціями необхідно як мінімум чисто прибрати. І навіть якщо ви у своїй квартирі не проживаєте, наведіть там повний порядок. Якщо стіни в хорошому стані, то їх можна не чіпати, але якщо у квартирі старі й вицвілі шпалери, то слід їх переклеїти. У квартирі має бути дуже чисто й охайно.

Приведіть до ладу і місця загального користування. Чисто вимийте під’їзд, усуньте всі неприємні запахи в під’їзді, адже у покупця починає формуватися думка про житло ще з дверей під’їзду.

Демонстрації

На демонстраціях з потенційними покупцями поводьтеся спокійно і привітно та терпляче відповідайте на всі запитання. Не квапте людей, докладно розповідайте їм про переваги життя у вашому районі. Розпишіть усі переваги своєї квартири. Коли знайдеться людина, реально зацікавлена в купівлі квартири, дайте їй поторгуватися, поступіться трохи з ціни і ви обов’язково домовитеся. Вигідної вам угоди!

Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Рекомендуємо читати
orenda kvartyry
Зручний спосіб зняти квартиру подобово недорого

Деякі люди вдаються до методу оренди квартири подобово через переїзд, відрядження та інші обставини різного …

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *