Виготовлення пакетів як бізнес – огляд ідеї

Паперові пакети
Паперові пакети.

Нині дедалі популярнішою стала продукція, що була зроблена з екологічно чистих продуктів, а ще популярнішою є продукція, що була виготовлена з оновленої сировини, відновлена та перероблена. Така продукція дає змогу економити природні, енергетичні та водні ресурси. Однією з такої продукції є паперові пакети. Багато магазинів пропонують упаковувати продукцію в безкоштовний паперовий пакет. Крім того, існує низка продуктів, які не можна упаковувати в синтетичні матеріали.

Паперові пакети досить міцні, але при цьому вони швидко розчиняються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Саме тому виготовлення пакетів з паперу стає досить привабливим для бізнесменів.

Що потрібно для виробництва пакетів?

Для виробництва паперових пакетів необхідно купити або взяти в оренду лінію для виробництва паперових пакетів. Сьогодні багато виробників пропонують величезний асортимент різного обладнання, але основною їхньою відмінністю є тільки його потужність. Середня швидкість виробництва обладнання середньої потужності становитиме 250 паперових мішків на годину. Придбання обладнання потребує вкладень від 50 до 300 тис. гривень. Вартість ліній залежатиме від їхніх функціональних особливостей.

Найдешевші виготовлятимуть прості не проклеєні мішки, найдорожчі матимуть кілька варіантів виробництва мішків, зокрема й мішки проклеєні з нанесенням перфорації або будь-яких логотипів і малюнків. Також ціна залежатиме від наявності різних додаткових пристроїв, таких як прес чи інші пристосування.

Витрати на приміщення і персонал

Вимоги до приміщення висуваються мінімальні. Головне – це наявність холодної води, абсолютна пожежна безпека і наявність електрики. опалення, наявність гарячої води зовсім не обов’язкові. Що стосується персоналу, то на кожен блок вам необхідно найняти 1-2 оператора. Так на лінію вам необхідно найняти 4-5 осіб, на велику лінію може знадобитися 8-10 працівників. Також враховується наявність бригадира, який стежитиме за пультом управління і буде технологом. Весь персонал може бути некваліфікованим.

Скільки ж можна заробити?

Отже, з урахуванням купівлі сировини, обладнання, найму працівників та оренди або купівлі приміщення вам можуть знадобитися початкові вкладення розміром від 50 до 100 тисяч гривень. Аналіз ринку показує, що в місяць на виробництві пакетів дохід становитиме близько 240 тис. рублів. Значить термін окупності складе 10-15 місяців. Середньому собівартість одного пакета складе близько 1,5 грн, його ж оптова ціна становить 3 грн, з чого випливає, що з кожного пакета буде прибуток 1.95 грн. При виробництві 200 пакетів на день ви отримуватимете 390 грн. на день, за більш великогабаритних виробничих потужностей прибуток може значно підвищуватися. Також у вартість пакета можна додатково включати вартість доставки.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *