Понеділок , 27 Травня 2024

Дизайн інтер’єру: як уникнути помилок

дизайн интерьера
dizajn interera

Сьогодні немає проблем із тим, щоб облаштувати своє житло на свій смак. Широке розмаїття оздоблювальних матеріалів, меблів і декору дають змогу будь-яку фантазію втілити в життя. Однак, незважаючи на те, що ідей оформлення в інтернеті безліч, не завжди вдається самостійно створити гармонійний інтер’єр. Щоб дизайн виглядав цілісним і кожен елемент був на своєму місці, краще довірити його створення професіоналам.

Елементи інтер’єру, які варто залишити в минулому

Актуальні тенденції в дизайні інтер’єрів змінюються не так часто, як мода на одяг та аксесуари, проте щороку якісь елементи відходять у минуле, а їхнє місце займають інші. Щоб ваш інтер’єр був сучасним, сьогодні варто уникати таких речей:

  • Арочних дверних прорізів. Компанія пропонує замінити їх на класичні прямокутні з лиштвою або красивими дверима;
  • Ламбрекенів. Складні фіранки лише обтяжують інтер’єр і роблять його надмірно помпезним або купецьким. Сьогодні в моді легкість, невагомість і світло;
  • Глухої меблевої стінки. Так, це доволі зручна конструкція, яка вміщує максимум речей, однак, половина засклених шаф виявляються непотрібними і тільки даремно з’їдають квадратні метри. Краще замінити стінку підвісними полицями або довгими функціональними тумбами.
  • Конструкцій із гіпсокартону. Фігурні ширми, складні стелі, настінний декор – все це вже минуле століття. Альтернатива – простір і чисті лінії;
  • Блискучих шпалер і штукатурки. Це, скоріше, можна віднести до поганого смаку, ніж до застарілої тенденції, – потрібно просто відмовитися від строкатого достатку.

Особливості оформлення приміщень

Кожна кімната квартири або будинку має своє призначення, а тому, підбираючи дизайн, варто враховувати її функціональну спрямованість. Так, вітальня повинна включати елементи для комфортного відпочинку. Вона може бути виконана в будь-якому стилі і мати яскраві акценти.

Кухня обов’язково має бути функціональною. Тут усе має бути під рукою і не заважати роботі.

Для ванної головним буде не тільки естетичний бік, але також правильне облаштування вентиляції, а також безпечні нековзні покриття.

Доручаючи створення дизайну квартири професіоналам, ви завжди можете бути впевнені в ідеальному результаті.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *