Понеділок , 15 Липня 2024

Демонтаж цегляних стін

Демонтаж кирпичных стен
demontazh

Демонтажні роботи – дуже важливий етап на шляху майбутнього будівництва або ремонту. Для того щоб щось побудувати або провести оздоблення, спочатку потрібно позбутися старих матеріалів і всього того, що заважає. Однією з найпоширеніших послуг, які сьогодні активно замовляються в будівельних компаніях, є демонтаж цегляних стін http://sk-olimp.com.ua.

На відміну від перегородок, які прибираються за лічені хвилини, цегляну стіну прибрати не так просто. Особливо великі складнощі ця процедура може викликати в тому разі, якщо демонтована конструкція є несучою і виконує функцію опори для верхніх перекриттів і поверхів.

Така необхідність може виникати при переплануванні кімнат і зміні їх числа. Наприклад, у наші дні дуже популярним видом оздоблення маленьких однокімнатних квартир є створення, так званої, студії. В основі цього рішення лежить усунення перегородки або стіни між кухнею і кімнатою, внаслідок чого корисна площа приміщення значною мірою збільшується. За рахунок правильного зонування можна домогтися такого результату, за якого приміщення буде умовно розділене на різні зони (робоча, зона відпочинку тощо), але водночас у рамках єдиного простору. Ще одна ситуація, коли можуть знадобитися демонтажні роботи – це об’єднання декількох приміщень. Наприклад, дуже часто на перших поверхах будівель викуповують 2-3 квартири, після чого вони об’єднуються в єдине приміщення – офіс або магазин. У цьому випадку потрібно правильно прибрати всі зайві стіни і перегородки між старими квартирами таким чином, щоб приміщення було єдиним, а сам демонтаж не зробив згубного впливу на міцність всієї будови.

Хто має займатися демонтажем?

Це одна з найголовніших дилем, яку доводиться вирішувати господарям. Начебто в тому, щоб ламати стіну немає нічого складного, принаймні так думають ті, хто раніше ніколи не робив цього. Однак, як показує практика, будь-які роботи з демонтажу найкраще довіряти тим фахівцям, які в ньому розбираються. Повірте, що це буде і простіше, і безпечніше для вас і ваших сусідів. Крім того, на сучасні демонтажні роботи прайс тут не дуже високий, тому замовити послуги в будівельній фірмі є найправильнішим рішенням. Врахуйте це, коли зберетеся брати лом і ламати стіну своїми власними руками, замість того, щоб звернутися до професіоналів.

Після демонтажу стін чи різних споруд, одяг та відкриті частини тіла покриваються пилюкою. Тому слід після закінчення роботи правильно мити руки водою і лице, щоб убезпечити себе від інфекційних захворювань.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *