Чиста математика або що входить у вартість оренди автовишки

аренда автовышки
Оренда автовишки

Ні будівництво, ні електромонтажні, ні інші висотні роботи неможливо виконати без автомобільних вишок. Оскільки обсяг робіт досить широкий, завдання розрізняються за різними вимогами і рівнями складності, одного типу гідравлічного підйомника недостатньо. Якщо у вас виникла необхідність використовувати кілька видів техніки одразу, то цю проблему допоможе вирішити оренда автовишки. Якщо ви хочете взяти автовишку в оренду для будівництва, то пропонуємо відвідати сайт spec-rental.com.ua та ознайомитися з пропонованим асортиментом автовишок.

Основні види

Основним робочим інструментом є стріла, тому основна класифікація техніки пов’язана з конструктивними особливостями і функціями. Залежно встановленого на шасі важеля розрізняють 4 основних типи автовишок:

 • Телескопічна. Відділи важеля розташовані один в одному і під час роботи висуваються як відсіки підзорної труби, що дає змогу підніматися на висоту понад 20 м. Техніка оснащена простою у використанні автоматичною системою безпеки, яка зупиняє підйом у разі неполадок. Керувати можливо за допомогою пульта дистанційного керування, дальність сигналу доходить до 60 м, що вельми зручно.
 • Колінчаста. Підйомний пристрій складається із секцій, які з’єднані деталями схожими на “коліно”, що забезпечує максимальну маневреність гідравлічних підйомників цього типу. Конструкція у вигляді “коліна” дає змогу змінювати кут нахилу і напрямок важеля таким чином, щоб кабінка поміщалася у важкодоступних місцях. Устаткування колінчастого типу є найбільш економічним, але воно потребує вільного місця для встановлення противаг під час роботи.
 • Поєднана. Два вищеописаних підйомних пристрої поєднані в одне ціле, що значно підвищує їхню ефективність і сферу застосування.
 • Вертикальна. Такі автовишки мають обмежене застосування, тому що можуть піднімати вантажі тільки строго вертикально.

Як зробити вибір

Не знаєте, як вибрати автовишку, щоб вона відповідала всім вашим вимогам, то насамперед вам необхідно проконсультуватися з консультантом і обговорити всі важливі моменти. Потім уже відштовхуватися від ваших вимог.

Основні моменти:

 • висота стріли;
 • вантажопідйомність;
 • мета використання.

Оренда будь-яких моделей автовишки

Не знаєте, де замовити послуги автовишки в Києві? Вам необхідно звернутися в компанію з відмінним сервісом і величезним розмаїттям різної машинної техніки на вибір. Саме на маркетплейсі spec-rental.com.ua ви можете орендувати автовишку на вигідних умовах. Чому саме ця компанія? В її автопарку зібрані різні моделі автовишок, на яких працюють професійні водії. Уся техніка перебуває в справному стані і систематично проходить технічне обслуговування. Що стосується оплати, то найвигіднішою є погодинна оренда автовишки, завдяки їй вам не доведеться переплачувати. Працюйте вигідно і з задоволенням, взаємодіючи з найкращим сервісом з оренди технічних машин.

Average:(Рейтинг: 5 з 5. Оцінок: 1)
Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Рекомендуємо читати
рефрижераторные перевозки
Як здійснюються рефрижераторні перевезення

Якщо в клієнта є потреба перевезення швидкопсувних продуктів або інших товарів, що вимагають точного дотримання …

5 коментарів
 1. Максим

  Думаю что автовышка относиться к сезонной спецтехнике. Например, весной ее заказывают для обрезки деревьев. Летом для чистки окон на многоэтажных зданиях.

 2. Бытует мнение что автовышка применяется только для коммунальных и рекламных работ. Но она не заменима и в строительстве. Нарпример, покрасить окна, фасадные работы, починить крышу. Применение весьма обширное. И главное по цене этот транспорт обойдется намного дешевле чеа кран манипулятор.

 3. Цена автовышки в Киеве примерно составляет 1200 грн за час и без водителя. Соответственно иногда лучше купить бу спецтехнику нежели годами переплачивать.

 4. Славко

  Найвигідніше брати в оренду газель. Даний тип транспорту найбільше підходить для міських умов.

 5. Сергій

  Думаю що завжди варто підрахувати скільки коштує бу автовишка і наскільки часто люди роблять у вас запит на послуги. І тоді визначити що вигідніше купити чи взяти в оренду агп.

  (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *