Переваги використання бейджиків і дипломів на металі

Дипломи та бейджики на металі
Дипломи та бейджики на металі

Кожна компанія прагне підкреслити свою оригінальність, створити враження надійного партнера і гарантію якості послуг, що надаються. На сьогоднішній день особливої актуальності та поширення набули бейджи та дипломи на металі.

Бейджики

Бейдж – це іменна картка з логотипом. На ньому зазвичай вказується ім’я, прізвище співробітника та його посада. Бейджі дуже зручні для спілкування як усередині компанії, так і для роботи з клієнтами. Логотип, нанесений на нього, сприяє закріпленню репутації компанії. Найпопулярніші бейджи на сьогоднішній день – виготовлені з металу.

Плюси

 • Представницький вигляд. Справляють враження надійності та вагомості компанії перед відвідувачами.
 • Міцність. Не ламаються і не згинаються під час впливу, а це додаткова економія витрат компанії.
 • Металевий бейдж кріпиться за допомогою магніту. Не залишає слідів на одязі від проколів шпильки.

На особливу увагу заслуговують бейджи зі змінним ім’ям. У них є віконце, куди вставляється панелька з ПІБ співробітника. Її можна змінювати. Такі бейджи – зручний і економний вибір, оскільки вони можуть використовуватися довгий час.

При замовленні бейджів враховуйте такі особливості:

 • Розмір тексту. Його має бути добре видно на відстані 1-2 метрів.
 • Дизайн, оформлення, логотип компанії має бути в одному корпоративному стилі компанії. Тоді співробітники відчуватимуть себе частиною єдиного цілого, повноцінного учасника команди.
 • Мінімум інформації. Легке розпізнавання допоможе клієнту швидше зорієнтуватися і знайти спільну мову зі співробітником і, навпаки.

Дипломи

Диплом на металі
Диплом на металі.

Диплом – це документ, що підтверджує професійну придатність, досягнення висот у професійній кар’єрі окремої людини або всієї компанії загалом. Побачивши в офісі або кабінеті дипломи компанії, співробітників, клієнт переконається у вашому професіоналізмі і зрозуміє, що ви вселяєте довіру і на вас можна покластися. Також дипломи та почесні грамоти використовують як нагородження співробітників за вислугу років, високий професіоналізм під час виконання обов’язків тощо.

Довговічним і солідним варіантом буде виготовлення дипломи на металі, які мають низку переваг:

 • не стираються;
 • не вигоряють;
 • мають стійкість до впливу вологи;
 • мають солідний вигляд;
 • вирізняються довговічністю.

Фон для виготовлення диплома може бути підібраний відповідно до дизайну інтер’єру, де планується його розмістити, або орієнтуючись на особисті уподобання.

Виготовлення дипломів і сертифікатів можливе на глянцевій, матовій, золотій, срібній фактурі за вашими індивідуальними розмірами. За необхідності вас проконсультує фахівець.

Специфіка виготовлення дипломів з металу

 • Новітні технології дають змогу надрукувати на металі будь-який текстовий документ.
 • Для додання продукції міцності та естетики метал поєднується з іншими матеріалами: дерево, акрил, пластик, МДФ.
 • Під час замовлення враховуються всі побажання замовника: форма, розмір, розмір і варіанти шрифту, колір, місце друку. За необхідності можна виконати тиражування, колаж тощо.

Виготовлення дипломів повністю комп’ютеризовано, що унеможливлює будь-які помилки та неточності. Спеціаліст задає потрібні параметри за допомогою програми, решту виконує автоматика. Завдяки автоматизації ціна продукції залишається прийнятною, оскільки ручна праця оплачується набагато вище.

Терміни виконання замовлення максимально стислі – займають не більше кількох робочих днів залежно від складності та кількості замовлення.

Замовити продукцію можна за стандартними ескізами або запропонувати свій варіант виконання.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *