Ковдра з вовни мериноса

Одеяло из шерсти мериноса

Гарна ковдра – запорука здорового міцного сну. Вовняні ковдри вважаються одними з найкращих.

Ковдри, які випускає торгова марка, виготовляють із використанням високоякісної камвольної (тобто чесаної) вовни овець-мериносів, яких розводять у гірських місцевостях Нової Зеландії та Австралії.

Шерсть цих тварин складається з більш тонких і довгих волокон, ніж у їхніх родичів інших порід.

Крім того, вона дуже м’яка, тому під час зіткнення зі шкірою викликає приємні відчуття.

Однак, крім вищезазначених, мериносова шерсть наділена і безліччю інших позитивних властивостей. Наприклад, вона здатна підтримувати оптимальний температурний режим (інакше кажучи, є своєрідним термічним стабілізатором). Завдяки цьому мериноси відмінно витримують суворий клімат: їм не страшні ні сильні зимові морози, ні екстремальна літня спека.

Натуральна вовняна ковдра володіє такими ж якостями

Перебуваючи під ним під час сну або простого відпочинку, можна бути впевненим у тому, що шкіра тіла дихає, а організм не перегрівається і не переохолоджується.

Наступний плюс вовняної ковдри українського марення – міцність, що забезпечує довговічність під час експлуатації протягом багатьох років.

А ще воно легке і гігроскопічне: під ним почуваєшся вільно, комфортно і не потієш.

Під такою ковдрою рекомендується спати людям, які страждають від таких недуг, як остеохондроз, ревматизм, набряки, а також тим, хто має проблеми з бронхами або хворіє на ортопедичні захворювання, оскільки у шерсті мериносів міститься значна кількість ланоліну – речовини, яку часто називають “тваринним воском”. Саме вона дає змогу цьому типу вовни чинити оздоровчу дію.

Гіпоалергенність ковдр марки і відсутність у них будь-яких специфічних запахів робить їх чудовим вибором для вагітних, дітей, спортсменів, загалом, для всіх тих, хто повинен дотримуватися здорового способу життя.

Унікальні термостабілізаційні властивості мериносової вовни дають змогу застосовувати її в ролі наповнювача не тільки для зимових, а й для демісезонних ковдр.

Щільність зимових, звісно, вища (вона становить 500 грам на квадратний метр), а демісезонних – нижча (лише 300 грам на квадратний метр).

Втім, не тільки унікальний екологічно чистий наповнювач є перевагою вовняної ковдри шуба. Виробник приділяє увагу і якості пошиття, тому строчка рівна, а шви без дефектів.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *