Понеділок , 27 Травня 2024

Худнемо за правилами дієтолога

худеем по правилам диетолога

Спостереження команди дієтологів з Нідерландів дали змогу виділити 4 основні принципи, завдяки яким ми зможемо раз і назавжди розпрощатися з непотрібними кілограмами.

1. Мотивація

Дослідження показують, що люди, які худнуть під наглядом дієтолога під час регулярних щотижневих відвідувань, досягають оптимальної маси тіла в 10 разів частіше, ніж люди, які вдавалися до допомоги фахівця тільки раз на 3 тижні або рідше.

Починаючи дієту, ми сповнені енергії та готові діяти. Ми дуже раді скинути перші 2-3 кілограми. Однак настає переломний момент, коли впевненість у собі падає. Це перший крок до відмови від дієти, повернення до старих звичок харчування та ваги. Люди, які пережили цей непростий період і продовжують процес схуднення, вже на шляху до досягнення фігури своєї мрії. У цей критичний момент роль дієтолога неоціненна. Регулярні зустрічі з фахівцем з харчування – бажано раз на тиждень, допомагають нам залишатися на дієті. Дієтолог вислухає, підтримає, похвалить, а також допоможе змінити дієту або індивідуально підібрати добавки, які допоможуть нам позбутися неприємних недуг.

2. Відповідна дієта

Ну і що? Перш за все, це відповідає принципам здорового харчування, які просуває Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). Повноцінна і збалансована дієта, що містить білки, вуглеводи і жири в правильних пропорціях, це запорука успіху. Під час схуднення добре, щоб план харчування складався індивідуально з урахуванням наших потреб і не виключав жодної з основних груп продуктів.

3. Індивідуально вибрані добавки

Основне завдання харчових добавок – заповнити мінерали та вітаміни, яких бракує в організмі і які не завжди легко забезпечити в оптимальних кількостях, коли ми дотримуємося низькокалорійної дієти. Добавки насправді підтримують схуднення, стимулюючи процеси ліполізу, тобто руйнування жирової тканини. Особливо корисні зелений чай, кава, екстракти артишоку, а також такі сполуки, як L-карнітин і CLA.

Як бачите, натуральні добавки мають підтримувати наш організм під час довгого і важкого процесу схуднення. Однак дієтичні добавки не можна використовувати замість їжі, а тільки як доповнення, щоб заповнити дефіцит інгредієнтів, необхідних для функціонування організму. Також не забудьте проконсультуватися з дієтологом або лікарем під час прийому добавки.

4. Вихід із дієти

Етап стабілізації після закінчення періоду схуднення дуже важливий і запобігає ефекту йо-йо. Це також етап, на якому ми закріплюємо знання про харчування, отримані під час процедури схуднення. Щоб залишатися мотивованим, щоб підтримувати струнку фігуру, варто залишатися на зв’язку зі своїм дієтологом, який допоміг нам схуднути.

Схуднувши при дотриманні вищезгаданих принципів, ми маємо більше шансів досягти стрункої фігури, ніж діяти поодинці. Тож варто зустрітися з дієтологом і спланувати спільну боротьбу за краще здоров’я та красиве тіло.

Схуднення завжди позитивно впливало на загальний стан здоров’я. Тому дуже часто люди дарують одне одному подарункові сертифікати на сеанси антицелюлітного масажу. Або ж вибирають схожий подарунок найкращій подрузі на День народження, щоб проявити свою турботу.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Думаю диета всегда должна сопровождаться интенсивными тренировками по спорту. Например, регулярно ходить в басейн, заниматься бегом.

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *