Все найцікавіше про працевлаштування у Варшаві

трудоустройство в Варшаве

Більшість людей бажає поліпшити свій добробут. Робота у Варшаві для українців стане оптимальним варіантом. Ось тут більш широкий асортимент різних вакансій, високий рівень якості життя, стабільна економіка. До найбільш затребуваних галузей належить будівництво, сільське господарство, промисловість, обслуговування. Також потрібні фахівці в офіси і корпорації.

Агентство Europe Service надає безкоштовні вакансії у Варшаві для українців. Вартість послуг досить прийнятна, при цьому ви отримуєте якісне обслуговування, консультації та вигідні умови співпраці. Варто враховувати, що оренда житла може становити 20-50% від заробітку, тому ми намагаємося знайти роботодавців, які не беруть плату за проживання.

Висококваліфіковані спеціальності

Робота в Польщі у Варшаві для українців має низку переваг: близьке географічне розташування, легка мова, схожий менталітет і культура, гідна оплата праці. До кваліфікованих професій належать:

  • Лікарі, медсестри, санітарки та інші посади медичної галузі – необхідна наявність диплома, знання мови, також потрібне проходження тестового випробування.
  • Інженери – напрями абсолютно різні: технологія, хімія, механіка, електрика, гідравліка тощо.

Якщо ви представник IT-сфери, краще пошукати вакансію в іншому місті. Щоб влаштуватися вчителем або вихователем, слід знати якусь іноземну мову (німецьку, французьку, англійську).

Робочі професії

Знайти роботу у Варшаві для українця не складе особливих труднощів. Завдяки цьому надається можливість підвищити кваліфікацію не тільки людям, які мають диплом, а й простим працівникам. Ви можете влаштуватися зварювальником, муляром, сантехніком, електриком і навіть водієм на міжнародні рейси. Зарплата становить 800-1500 євро в будівельній галузі, водії отримують від 1500, у зварювальників погодинна оплата (18-20 євро).

Для водіїв відкриваються особливі можливості. За рахунок міжнародних перевезень він може без проблем потрапити в різні країни – Великобританія, Німеччина та інші європейські держави.

Якщо у вас відсутня кваліфікація, можна влаштуватися нянею, гувернанткою, різноробочим, домашньою доглядальницею, сезонним працівником. Ми знаходимо найбільш підходящу роботу у Варшаві для українців навіть без знання мови. Ви точно залишитеся задоволені співпрацею й остаточним результатом.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *