Понеділок , 15 Липня 2024

Понад 2,5 тис. варіантів продажу 2-х кімнатних квартир

gorod
gorod

Великий вибір 2-х кімнатних квартир ви можете знайти на сайті АН “Город”. Тут представлені різні варіанти житлової нерухомості, як у будинках з поліпшеним плануванням, так і квартири в “хрущовках”. Діапазон вибору досить широкий, розрахований на різні сімейні бюджети і фінансовий стан покупців. До переліку пропонованих до продажу об’єктів нерухомості, включені всі райони Харкова, тому вибрати для себе найбільш підходящий варіант, досить легко і просто.

Чому слід звертатися до АН “Місто” під час пошуку 2-х кімнатної квартири?

Тут є власна пошукова база, до якої внесено всі відомості про об’єкт нерухомості:

  • особисті дані власника;
  • адреса 2-х кімнатної квартири;
  • її стан;
  • наявність ремонту та перепланувань;
  • перебування в іпотеці або заставі, а також перебуває під арештом чи ні;
  • близькість до зупинок громадського транспорту або станцій метро.

Якщо є додаткові відомості, то вони фіксуються і заносяться в загальну базу. Наприклад, кількість проживаючих, серед яких є неповнолітні діти. Або наявність паркувальних місць на облаштованій території.

При виборі 2-х кімнатної квартири, важливими даними є відомості про інфраструктуру району. Багатьох покупців цікавить питання школи, дитячого садка, поліклініки або розвиненої торговельної мережі. Близькість до метро істотно впливає на вартість квартири, тому під час пошуку оптимального варіанту слід враховувати цей момент.

Якщо орієнтуватися за цінами, то в передмісті Харкова, у селищі Пісочин, двокімнатну квартиру площею 55 кв.м. можна купити за 14900 доларів США. А меншою площею, 44 кв.м. на Салтівці, обійдеться вже в 29500 доларів США. На ціну, в даному випадку, істотно впливає місце розташування житлової нерухомості. З с. Пісочин до станції метро “Холодна гора” доведеться ще добиратися маршруткою або автобусом. На Салтівці, якщо квартира недалеко від метро, то пройтися можна пішки.

Тому кожен покупець обирає для себе 2-х кімнатну квартиру відповідно до своїх смаків і фінансових статків.

В будь-якому разі, якщо покупець звернеться в АН “Місто”, то йому запропонують перевірені, достовірні варіанти, зі справжніми правовстановлювальними документами. А це вказує на юридичну чистоту здійснюваної угоди, відсутність підстав для визнання її недійсною.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *