Чи складно новачкам орендувати житло

оренда житла
Оренда житла

Грамотно плануйте бюджет

Складання бюджету квартири може допомогти вам накопичити гроші на свою першу квартиру. Продовження планування бюджету навіть після переїзду – чудовий спосіб збільшити свої заощадження на оренду, комунальні послуги, декор і багато іншого.

Ви ніколи не захочете витрачати на оренду першої квартири більше, ніж реально можете собі дозволити. Витрачайте на оренду не більше 30 відсотків свого валового доходу. Правило 50/30/20 – це ще одна техніка складання бюджету, якої слід дотримуватися, щоб ви могли відкладати гроші на страховий депозит або орендну плату за перший місяць.

Під час складання бюджету не забувайте враховувати всі свої щомісячні витрати і залишати місце для непередбачених витрат. Проживання з сусідом по кімнаті дасть вам змогу розділити ваші рахунки, що допоможе вам заощадити гроші і не виходити за рамки бюджету.

Визначте свої потреби

Під час пошуку квартири подумайте про список, який ви склали щодо своїх потреб. Адже ви склали його, чи не так? Ваші потреби у квартирі сильно відрізняються від ваших бажань. Це ваші обов’язкові умови, ті функції, які зроблять ваш будинок найкомфортнішим.

Якщо у вас немає машини, вам знадобиться зняти квартиру Черкаси в кроковій доступності від громадського транспорту. Власникам домашніх тварин необхідно знайти район, доброзичливий до їхніх пухнастих друзів.

орендувати житло
Орендувати житло

Здійсніть екскурсію квартирою особисто

Онлайн-тури по квартирах, безумовно, спростили для орендарів огляд нового житла здалеку. Однак стара добра пішохідна екскурсія квартирою може допомогти вам познайомитися з районом із перших рук. Заплануйте екскурсію з представниками квартирного співтовариства, щоб отримати уявлення про планування, атмосферу в районі та про те, як щодня підтримуються зручності, починаючи від сміттєзбірника і закінчуючи фітнес-центром.

Дізнайтеся, які комунальні послуги включені у вартість оренди і які вам доведеться оплачувати самостійно

Деякі квартири можуть бути з включеними комунальними послугами, а інші – ні. Якщо включені комунальні послуги важливі для вас, включіть цей пункт у пошук, оскільки їхня вартість може вплинути на ваш бюджет.

Поговоріть з менеджером з нерухомості про комунальні послуги, які будуть додані до кожного платежу за оренду. Наприклад, замість того, щоб змушувати мешканців відкривати рахунок на воду в міській адміністрації, деякі громади виставляють мешканцям рахунки за користування водою безпосередньо. В цьому випадку ви будете додавати належну суму до кожного платежу за оренду, а не надсилати платіж до місцевого відділу водопостачання.

Подружіться із сусідами

Потоваришувати з сусідами – чудовий спосіб отримати максимум користі зі своєї першої квартири. Якщо ви потоваришуєте з сусідами, це допоможе вам налагодити контакт з ними з приводу приходу друзів пізно ввечері, щоб заздалегідь попередити їх про шум і уникнути пасивно-агресивної записки на дверях вранці (але при цьому поважати тиху годину у вашій квартирі). Вам буде зручніше просити сусідів про послугу, таку як отримання пошти, коли вас немає в місті. Однак якщо ви просите про це, переконайтеся, що ви можете відплатити за це!

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
2 коментарі
  1. Помните, что существует закон Украины который защищает права людей снимающих жилье. Например, существует положение когда собственник должен за несколько месяцев предупреждать об освобождении квартиры.

  2. Насправді орендувати житло не так вже й складно. Головне щоб потрапити на адекватних господарів. Багато випадків коли квартира чи будинок знаходились по оголошенню швидко, але через конфлікти та непорозуміння жильцям приходилось в скорому часі покидати орендоване житло. Тому дуже важливим фактором в цій справі є вміння розбиратись в людях.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *