П’ятниця , 14 Червня 2024

Особливості шпонованих кухонних фасадів

Кухня зі шпону
Кухня зі шпону.

Меблевий фасад являє собою найважливішу частину кухонного приміщення. Це своєрідне обличчя кухні або іншої кімнати. Складно помилитися, кажучи, що кожна господиня мріє про привабливі зовні та практичні в експлуатації кухонні меблі. І більшість, звісно, віддає перевагу натуральним матеріалам, головним з яких є дерево.

Однак не у кожної людини є можливість обзавестися добротним гарнітуром з природного матеріалу – цільного дерева. Саме тому розробники попрацювали над новим унікальним матеріалом, придатним для створення якісних і естетичних кухонних меблів при збереженні необхідних експлуатаційних характеристик. Цей матеріал іменується шпоном. Шпоновані фасади стають дедалі популярнішими й затребуванішими внаслідок прийнятної вартості, яка гармонійно поєднується з натуральністю матеріалу. Більшість інших матеріалів у цій ніші, що продаються за тією ж вартістю, є штучними, що виділяють шкідливі частинки під час експлуатації.

Інша справа – шпон. Це те ж саме натуральне дерево, лише розпиляне на тонкі шари, кожен з яких насамперед піддається стійкому фарбуванню, а потім кожен шар за допомогою професійного високоміцного натурального клею кріпиться на МДФ і покривається сучасним якісним лаком. Зовні шпонований фасад непросто відрізнити від красивого дерев’яного гарнітура з натурального дуба або іншого виду елітної деревини. Шпонований кухонний фасад зберігає повноцінний деревний малюнок і всі характеристики, властиві і природній деревині. А це:

  •   Екологічність;
  •   Безпека;
  •   Тривалий експлуатаційний період і безліч інших позитивних властивостей, властивих як натуральній деревині, так і шпону.

Компанія “Dekori-Elite” пропонує широкий вибір кухонних фасадів зі шпону за доступною ціною. Виконуючи замовлення в даній компанії, слід знати, що замовлена продукція неодмінно виявиться якісною і довговічною, стане радувати свого власника довгі роки.

На сайті зазначеної організації є можливість розглянути ілюстрований каталог оригінальної шпонованої продукції, представлений за цим посиланням. У компанії діють приємні й доступні практично для кожного розцінки.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *