Чудові пилки Stihl в Україні

Пилка Stihl
Пилка Stihl фото.

В кожного доброго господаря в будинку завжди під рукою пила. Вона завжди виручить у різних роботах на дачі, присадибній ділянці та у дворі будинку. Але коли ми говоримо про пилу, то найчастіше у нас виникають дві асоціації – це ручна довга пила з однією, або двома ручками. Водночас прогрес у цьому напрямку вже давно існує. Ви здивуєтеся, але зараз більш актуальні електропили. Так саме пили, які працюють від електричного живлення. Також затребуваністю користуються вже давно відмінно зарекомендували себе бензопили. Звичайно, що купувати, вибирати вам. Давайте розберемося, в яких умовах краще використовувати електрику, а в яких бензин.

Нова ера електропил

Слід розуміти, що у відомих інтернет-магазинах такі електропили бувають різних різновидів. Одні підключаються до електрики через шнур, а інші працюють на спеціальному акумуляторі. Якщо доводиться працювати просто біля будинку, то можна спокійно підключити прилад до розетки. Ну, а коли доводиться вирушати далеко, наприклад, у віддалений сад, то заряджений акумулятор обов’язково приведе в дію електропилу.

Електропили stihl Харків найбільш якісні та зручні. Виробником є німецька компанія, яка зарекомендувала себе на цьому ринку досить добре. Компанія Штиль пропонує купити ланцюгові варіанти для оздоблювальних робіт, дачі, заготівлі дров, фермерському господарстві.

Які переваги ми отримуємо від пилок, що працюють від електрики:

  • чисте повітря та екологію;
  • мінімальний шум інструменту під час робіт;
  • висока якість виробництва;
  • гарантії та обслуговування.

Бензопили, як і раніше, на озброєнні

Як би ми не хвалили можливості електропил, все ж слід визнати, що бензопили мають неймовірну потужність. В основному їх купують люди, які працюють у лісі. Там необхідно пиляти іноді досить товсті стовбури дерев. Також вони добре діють при порізі дров. Виходить дуже швидко.

Напевно основна незручність полягає в тому, що слід періодично заправляти пилу спеціальною сумішшю. Вона складається з бензину та автомобільного мастила. Дві речовини змішуються в пропорціях прописаних в інструкції з експлуатації.

На ринках України вартість бензопили штиль останнім часом дещо знизилася. По суті вона доступна кожній середньостатистичній людині.

Бажаємо удачі в роботі. І нехай пили німецької компанії Штиль полегшать вам життя!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *