Понеділок , 27 Травня 2024

Марін МАН – морське крюїнгове агенство

морское крюинговое агенство

Компанія “Марін МАН” пропонує морякам різні вакансії: капітана, помічників капітана, електромеханіка, старпома та інших. Ми взаємодіємо з академіями Польщі, Росії, Прибалтики і є єдиними в Україні, хто створив сильну мережу офісів комплектування екіпажів, розташовану по всій Європі.

Що ми пропонуємо

Наша компанія забезпечує працевлаштування у великих компаніях і пропонує довгострокове співробітництво морякам з країн СНД, Прибалтики, Польщі та Євросоюзу. Крюїнінгове агентство наймає співробітників на судна авторитетних судновласників. На сайті компанії постійно публікуються найактуальніші вакансії на флот танкерного і суховантажного напрямків.

Флот компанії – це 70% танкерний напрямок і 30% суховантажний. Вакансії на газовози і хімовози завжди можна знайти в каталозі. У суховантажний флот входять балкери, контейнери, автомобілевози, ваговози та інші види суден.

Ми співпрацюємо з адміністраціями портів і прапорів. На нашому сайті розташований морський блог, а також розміщені як термінові гарячі вакансії, так і постійні. Прямо з сайту можна написати на “Вайбер” або “Ватсап”. Крім того, ви можете подивитися “Телеграм”-канал з цікавими публікаціями.

Про найм

“Марін МАН” було засновано 2008 року, а з 2017 року було розпочато наймання моряків на морські судна. За цей час було розроблено систему прийому на роботу, яка заснована на перевірці навичок і співбесіді з менеджером компанії, а потім з капітаном судна. Перевірка включає в себе:

Визначення рівня англійської (розмовний і тестові завдання).

Виявлення технічних знань.

Перевірка рекомендацій і справжності документів.

Крім того, наша компанія має свій тренажерний зал для підготовки плавскладу. Персонал має високу кваліфікацію та досвід роботи. Тренажерний центр дає змогу провести необхідні для найму тестування. Індивідуальний курс під керівництвом капітанів-наставників і старших механіків спрямований на підготовку складу судна.

Відгукнутися на заявку можна прямо на сайті або надіславши резюме на електронну пошту cv@mariman.ua (cv@mariman.ee). Перед відгуком слід зібрати необхідні документи, основний список вказано на сайті, орієнтуйтеся на нього. Якщо ви хочете поліпшити свої навички або перекваліфікуватися, ви можете скористатися нашим навчальним центром. Заняття в ньому можна пройти онлайн.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *