П’ятниця , 24 Травня 2024

Як активувати Windows

Активація Windows
Активація Windows.

Сучасне життя людини не мислиме без комп’ютерних технологій. Комп’ютери знаходяться скрізь: в офісах, на виробництві, в магазинах і навіть на будівельних об’єктах. По суті, спеціальні програми і мережа інтернету досить сильно збільшують можливості діяльності людини. Одним словом цим видом техніки користуються майже всі люди. Як наслідок користувачі стали набагато грамотнішими щодо комп’ютерів. Наприклад, зараз все більше людей самостійно встановлюють операційну систему Віндовс і програмне забезпечення. У цій статті піде мова про самостійну активацію операційки.

Щоб швидко зробити активацію, скачайте активатор безкоштовно на сайті aktivator-windows-7.com. На згаданому ресурсі ви знайдете багато різних варіантів, як запустити в дію свою комп’ютерну машину.

Слід зауважити, що нині існує кілька видів операційних систем Windows. Найактуальніші версії – це Windows: XP, 7, 10. Для кожної такої системи різні компанії виробляють відповідне залізо. Тому, якщо ви вирішили встановити найсвіжішу версію, перед купівлею слід уточнити у продавця, яку версію операційної системи підтримує комп’ютер, чи ноутбук.

Сам процес встановлення не складний. Минули часи, коли треба було розбиратися в різних кроках інсталяції та прописувати коди. Існують інсталяційні диски, які все роблять самостійно. Від вас вимагається тільки наприкінці активувати продукт.

Під час активації не забудьте вимкнути антивірусник. Різні кряки й активатори сприймаються антивірусниками, як віруси. При активному режимі антивірусники не пропустять дії з реалізації запуску операційки.

Також вас може зацікавити портативна версія. Уявіть собі, що виконати активацію необхідно на роботі, або друзям. Ок, немає проблем. Ви розміщуєте портативну версію на флешку і тепер потрібний інструмент у кишені.

Після успішної активації не поспішайте видаляти програмку. Вона ще стане в пригоді в майбутньому. Річ у тім, що операційна система завжди взаємодіє з інтернетом. Іноді буває, що під час чергового оновлення активація злітає і процедуру лікування доводиться робити заново.

Плюси активаторів

  • можливість безкоштовно користуватися програмним забезпеченням;
  • підходять під будь-яке комп’ютерне залізо;
  • займають мало місця на жорсткому диску;
  • постійно оновлюються до останніх версій програм і операційних систем.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *