Монтажна піна. Особливості побутової та професійної піни

монтажная пена
montazh pin

Будь-який тип будівельних робіт під час спорудження промислових і житлових конструкцій, ремонтів у будь-яких будівлях, потребують монтажу і складання різних матеріалів. Під час оздоблювальних робіт встановлюються різні блоки, в яких неминуче існують монтажні шви, щілини, зазори. Сьогодні неможливо уявити зручніший, простіший і надійніший матеріал для закладення, скріплення і фіксації, ніж монтажна піна як поліуретановий герметик.

Піна використовується для заповнення пустот, що виникають під час монтажу різних будівельних елементів, для зміцнення і фіксації деталей, для утеплення і для багато іншого застосування. Піна може замінювати велику кількість будівельних матеріалів від цвяхів до найміцніших розчинів. Великий вибір цієї продукції, від відомих брендів-виробників, що добре зарекомендували себе, пропонує спеціалізований будівельний інтернет-магазин ОксіДом, де також можна Купити професійну монтажну і побутову піну.

Призначення монтажної піни

 • Досить хороша звукоізоляція різних побутових і промислових конструкцій досягається завдяки монтажній піні. Для отримання необхідної ефективності, потрібно переглянути і закрити всі щілини між трубами, в місцях, де примикають труби. Зменшується гуркіт, що створюється функціонуючими трубопроводами і кондиціонерами, обігрівальними та вентиляційними системами.
 • Не менш зручну роль відіграє монтажна піна для приклеювання різних поверхонь. Цю функцію виконує основний компонент монтажної піни – поліуретан. Поверхонь, які якісно намертво склеюються, не перелічити – від картону до граніту.
 • Монтажна піна є ідеальним герметиком і фіксатором. Тут також перелік досить довгий. Монтажна піна є універсальним будівельним матеріалом. Складно знайти матеріал, що володіє такою масою можливостей: одночасно не боїться спеки і морозу, склеїти не може хіба що воду, абсолютно байдужа до ультрафіолету, не страшні комахи, грибки, пліснява і багато всього іншого.

Побутова монтажна піна

Побутова монтажна піна – це поліуретановий герметик, поміщений у невеликий балон зі спеціальною трубкою із пластику, що продається в комплекті з самою речовиною. Перед початком застосування трубку приєднують до спеціального вбудованого в балоні клапана, на який потрібно натиснути пальцями, для отримання певної кількості піни. Застосування абсолютно просте:

 1. Під час натискання піна видавлюється з балона, проходить через трубку і наповнює потрібну вам частину певного елемента.
 2. Далі піна збільшується в розмірах, заповнюючи порожнечу, роздуваючись за її межі.
 3. Головним правилом є те, що потрібно розрахувати кількість речовини, що видавлюється (зазвичай на 2/3 порожнечі).
 4. Порожнечу заповнюють перевернутим балоном від низу до верху, якщо закладають вертикально.
 5. Для повного висихання може знадобитися близько доби, залежно від кількості видавленого засобу.
 6. Після закінчення часу, застиглі надлишки піни вільно зрізаються гострим тонким ножем.

Балон з професійною піною

 1. На відміну від побутової піни, професійна монтажна піна має на балоні різьблення, по якому закручується спеціальний пістолет, забезпечений дозатором.
 2. Це пристосування дає змогу з оптимальною точністю розподілити кількість піни на потрібну ділянку, що значно економить речовину.
 3. Витрата професійної монтажної піни втричі менша, ніж у побутової.
 4. Невироблений герметик викидають, оскільки протягом кількох годин піна, що залишилася, застигає всередині і стає непридатною.
 5. Пістолет із клапаном промивається спеціальним розчинником.
 6. В іншому процедура ідентична побутовій монтажній піні.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
 1. Богдан

  Очень хорошая штука, которая выручала не один раз в хозяйственных работах. Протекала крыша, необходимо было срочно делать ремонт. И тут на выручку пришла пена для монтажа.

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *