Митний брокер в Дніпропетровську

таможенный брокер
tam broker

Митні-брокерські послуги зараз надають різні фірми. Але знайти відповідальну компанію, яка в короткі терміни допоможе вам з оформленням акредитації на митниці, досить складно.

Митний брокер в Дніпропетровську ТОВ “ГРУПП СВ” – це команда професіоналів, яка вже багато років надає такі послуги і має прямі контакти з митницею. У співробітників налагоджені зв’язки з необхідними відповідальними організаціями, які займаються оформленням. До того ж, вони в курсі всіх юридичних нюансів, через які у приватних підприємців досить часто відбуваються зриви перевезень. Найскладніше в цій справі – те, що в законодавство України регулярно вносяться доповнення і зміни умов для відправки вантажу через кордон. Наші співробітники своєчасно ознайомлюються з ними, тим самим прискорюючи всю процедуру.

Послуги брокера

“ГРУПП СВ” надає повний комплекс послуг, пов’язаний із транспортуванням вантажу через кордон, а саме:

 • отримання акредитації на митниці;
 • допомога зі збором необхідного пакета документів (або ж весь збір без участі клієнта);
 • заповнення декларацій на митниці;
 • представлення інтересів клієнта перед працівниками митних органів;
 • спілкування з працівниками митниці без участі клієнта;
 • визначення необхідності додаткових (допоміжних) документів для перетину кордону (сертифікати, декларації та інше);
 • внесення та розрахунок митних платежів;
 • консультування з правових питань, пов’язаних із переправленням вантажу через кордон;
 • консультування щодо системи кодування товарів.

Як бачите, митний брокер бере на себе майже всі сторони цієї процедури. Перше знайомство підприємця з митницею – це акредитація. Від її правильного проведення залежатиме успішне оформлення і результат справи.

Спілкування з митницею – дуже відповідальна справа. До неї мають підходити тактовні люди, які знайомі із законодавством. На цьому етапі у підприємців також часто виникають проблеми, навіть якщо вся документація оформлена правильно.

Митні брокери економлять час, сили та фінансові кошти підприємців. Від їхньої роботи часто залежить чийсь бізнес. Адже якщо вантаж “заморозили” на кордоні, то часто втрачаються гроші та зв’язки. Таке неприпустимо для ведення успішного бізнесу.

“ГРУПП СВ” готовий надати свої послуги клієнтам у Дніпропетровську та Києві.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
 1. Сергій

  Короче кажучи митний брокер – це професійний посередник, юридична або фізична особа, яка спеціалізується на здійсненні митного оформлення та розмитнення товарів. Він виступає як посередник між підприємцем або імпортером і митними органами, забезпечуючи правильне виконання всіх необхідних формальностей та документації відповідно до законодавства. Митний брокер допомагає замовникам ефективно пройти процедури митного контролю та забезпечити вчасне та правильне митне оформлення їхніх товарів.

  (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *