Переваги парти перед звичайним столом для школяра

Парти для школярів
Парти для школярів.

Активність дитини в рази зменшується після того, як вона починає навчання в школі. Тепер більшу частину часу вона проводитиме сидячи. Неправильне положення тіла в сидячому положенні може призвести до появи хвороб опорно-рухової системи та викривлення хребта. Також дуже важливий і практичний момент. Якщо дитині незручно сидіти: низький стілець, вузька стільниця або гострі краї парти, вона буде більше втомлюватися та погано концентрувати увагу, адже їй доведеться часто міняти положення, щоб розслабити напружені при неправильному положенні групи м’язів.

Що дає вашій дитині парта від Інтекс

Оптимальне розв’язання проблеми пропонує фірма Intex (Інтекс), яка знає все про дитячі парти, адже багато років посідає лідируючі позиції на світовому ринку. Асортимент товарів дуже широкий і турботливі батьки обов’язково виберуть для свого маленького школяра ідеальну парту, за якою йому буде комфортно, а головне, зручно. До основних переваг парт від Інтекс можна віднести такі:

 • екологічно чистий матеріал, який не викликатиме подразнення шкіри та алергічних реакцій;
 • міцна сталь і якісний пластик, з якого виготовлено конструкцію, прослужить не один рік, а швидше за все всю початкову школу;
 • такі парти не потребують додаткових витрат, оскільки вже оснащені додатковими вбудованими конструкціями та аксесуарами;
 • найчастіше в партах Інтекс можна регулювати висоту і положення основних деталей;
 • можна підібрати форму, дизайн і колір виробу, які вписуватимуться в інтер’єр дитячої кімнати;
 • завдяки легкості матеріалу, парту без проблем можна пересувати або переносити за потребою з кімнати в кімнату;
 • спеціальне антивідблискове покриття стільниці захищатиме нормальний стан зору в дитини.

На що звертаємо увагу

Під час купівлі парти для дитини потрібно враховувати такі нюанси:

 1. Ширина парти має бути такого розміру, щоб із неї під час роботи не звисали лікті дитини.
 2. Якщо парта і стілець з’єднані в єдину конструкцію, то необхідно проконтролювати, щоб між грудною кліткою і стільницею була відстань розміром завширшки з долоню школяра. Неприпустимо, щоб тулуб спирався на ребро парти, так порушується дихальний процес.
 3. Парта дитини не повинна бути перевантаженою додатковими аксесуарами, це буде відволікати від роботи.
 4. Зручно, якщо у парти є вбудована шафка і полички. Така дитяча парта зі стільчиком дасть змогу зберігати все шкільне приладдя в одному місці.

Купивши таку парту, ви на роки забезпечите комфорт юному школяреві.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *