Понеділок , 27 Травня 2024

Ковдри вовняні від українського виробника TM Shuba

одеяла шерстяные
od sherst

Усі ковдри, які існують на ринку, умовно поділяють на зимові, літні та демісезонні. І вважається, що однієї універсальної просто немає. Але універсальність безпосередньо залежить від матеріалу, з якого зроблено виріб.

Найякіснішим матеріалом, який дає змогу використовувати ковдри цілий рік, є вовна мериноса. Мериноси – це вівці, розведенням яких займалися ще в 18 столітті в Іспанії. Тоді вони мешкали тільки там, і вивезення їх за межі країни переслідувалося законом. Трохи пізніше овець стали розводити в Новій Зеландії та Австралії, внаслідок чого вони стали першими у світі з виробництва мериносової вовни.

Мериносовая шерсть является уникальным материалом, который обладает массой преимуществ. Во-первых, шерсть не вызывает аллергий. Во-вторых, волокна хорошо поглощают влагу из воздуха. В-третьих, шерсть мериноса хорошо пропускает воздух. В-четвёртых, материал является лёгким и прочным.

Всі ці переваги дозволяють виробникам випускати в продаж якісні ковдри, які можна використовувати весь рік. На сайті можна придбати ковдру, яка є універсальним виробом. Вона є двошаровою і виготовлена тільки з натуральних матеріалів.

Один шар складається з бавовняного наповнювача, а другий з мериносової вовни. Для чохлів обох ковдр використовувалася стовідсоткова бязь. Між собою ковдри з’єднані якісними кнопками з нікелю, які не піддаються деформації та іржі в процесі експлуатації. По всьому периметру ковдра прострочена і це допомагає зберегти зовнішній вигляд виробу тривалий час.

Виробники радять використовувати бавовняну ковдру влітку, а вовняну взимку. У міжсезоння можна використовувати одночасно два шари. А завдяки використанню спеціального “Бі-компонента” виробники гарантують тривалу експлуатацію виробу.

Також для збереження всіх властивостей вовняної ковдри необхідно дотримуватися вимог щодо догляду. Основною рекомендацією є прання виробу в машинці за делікатного режиму. Для прання краще використовувати рідкі неабразивні порошки, які не мають у своєму складі хлору, а також виставляти температуру не вище 40 градусів.

Торгова марка huba пропонує широкий асортимент двосторонніх вовняних ковдр різних забарвлень і розмірів. Найбільший розмір, який має магазин, має параметри 200 на 215 і вагу 4,4 кілограма. Найменша ковдра має розміри 140х205 і вагу 2,9 кг. Також є і середній розмір. Вартість ковдри безпосередньо залежить від її розміру.

Використання мериносової ковдри вдома дасть змогу не тільки зігрітися, а й позитивно вплине на стан здоров’я. Так, властивості вовни дають змогу зняти набряклість і сприяють розслабленню м’язів. Також мериносова ковдра вбереже від застуди, регулюючи температуру тіла людини, не даючи їй переохолодитися. Вовняна ковдра подарує комфорт і прослужить тривалий час.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *