Понеділок , 15 Липня 2024

Червоне море на карті

Червоне море
Червоне море.
Червоне море
Червоне море – карта.
Карта світу море Червоне
Червоне море на карті світу.

Де знаходиться червоне море на карті?

Червоне море – це міжконтинентальне море Індійського океану, розташоване між Африкою та Аравійським півостровом. Воно витягнуте з північного заходу на південний схід на 1932 км і має ширину від 12 до 360 км. Площа моря становить 450 тис. км², а максимальна глибина – 2600 м.

Червоне море омиває берега наступних країн:

  • Єгипет
  • Саудівська Аравія
  • Ємен
  • Ізраїль
  • Джибуті (Ефіопія)
  • Судан
  • Йорданія
  • Еритрея

Червоне море вважається найтеплішим морем у світі . Купатися в ньому можна цілий рік. Температура води взимку коливається від 18°C ​​до 21°C, а влітку від 21°C до 27°C. Вода надзвичайно чиста і прозора. Видимість в морі досягає 30 м.

Гранітні гори над Акабською затокою утворюють ухил, що спускається на 1800 м у море. Однак Суецька затока відносно мілка (100 м), повна коралових рифів, що простягаються на південь, далеко за Хургаду. Узбережжя Червоного моря з його кораловим рифом і безліччю видів різноманітних яскраво забарвлених риб – справжній рай для аквалангістів . У Червоному морі є двадцять островів зі своєю унікальною фауною і флорою. Найважливіші острівці: Абу Монкар, Аль-Заабаргад, Великий і Малий Гіфтун і Шедуан. Найкраща ділянка узбережжя як для дайвінгу, так і для відпочинку тягнеться від Рас-Мухаммад на південному мисі Синай до Таби. Це північне продовження Червоного моря, Акабська затока, з якою може конкурувати лише Великий Бар’єрний риф як найкращий у світі район для дайвінгу. Відомі курорти, які пропонують хороші зони для плавання та різноманітні водні види спорту, включають Шарм-Ель-Шейх , Наама-Бей, Дахаб і Нувейба.

Чи правда, що Червоне море саме солоне?

Червоне море є одним з найсолоніших морів у світі. Солоність його води становить близько 40 ‰. Це пояснюється тим, що в море не впадає жоден великий річка, а випаровування з його поверхні є дуже високим.

Чи є акули в Червоному морі?

Так, в Червоному морі зустрічаються акули різних видів, зокрема, рифові акули, тигрова акула, біла акула та інші. Однак, напади акул на людей у Червоному морі рідкісні.

Які є небезпечні мешканці і риби Червоного моря?

Крім акул, у Червоному морі зустрічаються й інші небезпечні мешканці, зокрема, морські їжаки, морські корали, скати та інші. Морські їжаки можуть завдати болючих ушкоджень своїми голками, а морські корали можуть викликати опіки.

Чому не рекомендують годувати риб в Червоному морі?

Годування риб у Червоному морі може призвести до їхньої поведінкової зміни. Риби можуть стати агресивними або набридливими, а також можуть втратити здатність самостійно харчуватися.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *