Понеділок , 27 Травня 2024

Як здійснюються рефрижераторні перевезення

Рефрижератори в дорозі
Рефрижератори в дорозі.

Якщо в клієнта є потреба перевезення швидкопсувних продуктів або інших товарів, що вимагають точного дотримання температури, то міжнародні рефрижераторні перевезення стануть для нього послугою номер один. Йдеться про найбільш оптимальний спосіб перевезення продукції, що передбачає необхідність суворого дотримання режиму температури.

Сам рефрижератор є спеціальним пристроєм, обладнаним холодильною системою, здатною транспортувати певну товарну групу. Рефрижератор дає змогу перевозити продукти харчування, які потребують спеціального температурного режиму, а також лікарські препарати з нетривалим терміном зберігання.

рефрижераторні перевезення
Рефрижераторні перевезення.

Транспортування продуктів, які швидко псуються, є вкрай специфічним, під час його планування необхідно враховувати найрізноманітніші чинники. Потрібен правильний підбір типу транспорту залежно від типу продукції, розробка декількох маршрутів на той випадок, якщо виникнуть форс-мажорні ситуації. Усе це дасть змогу бути впевненим у своєчасній доставці.

Такого роду перевезення здійснюються на транспорті, до якого прикріплений напівпричіп з холодильними камерами і герметичними фургонами, які після поміщення всередину вантажу починають працювати за термосним принципом, продовжуючи зберігати температуру на одному рівні. У резервуарах можна підтримувати температуру від -25 до +25 градусів за Цельсієм. Самі рефрижератори необхідні для того, щоб перевозити продукцію за типом:

  • М’ясних виробів, що мають різний ступінь заморозки.
  • Консервів.
  • Молочної продукції.
  • Шоколаду та виробів кондитерського характеру.
  • Морепродуктів і замороженої риби.
  • Фруктових та овочевих товарів.
  • Різних грибів.
  • Рослин і будь-яких квітів.
  • Косметики та різних хімічних продуктів, зокрема “небезпечні вантажі”.

Професійні рефрижераторні перевезення від досвідчених фахівців

Перевірена компанія LOGICOM GROUP вже давно займається здійсненням рефрижераторних перевезень за допомогою вантажного автомобільного транспорту. Йдеться про найдоступніший та найефективніший спосіб забезпечення швидкої та якісної доставки з можливістю контролю температури на всіх етапах перевезення.

Співробітники з легкістю можуть організувати транспортування таких продуктів харчування як риба, м’ясо, молочна продукція, морозиво, фрукти, овочі, сири, фармацевтичні препарати, косметика, квіти. Вартість вищеописаної послуги вважається цілком доступною. До слова, ціну можна прорахувати самостійно або зв’язатися з грамотними консультантами за вказаним на сайті телефоном. Кваліфіковані менеджери легко дадуть відповідь на будь-які питання, пов’язані з рефрижераторними перевезеннями, а також допоможуть з оформленням замовлення.

Рефрижераторні вантажоперевезення за кордон – це один із ключових напрямків діяльності цієї компанії. Співробітники мають солідний досвід у цій галузі та прекрасно розуміють, як зробити так, щоб на сто відсотків виправдати клієнтські очікування, а найголовніше – виконати основне завдання максимально успішно та доставити вантаж цілим і неушкодженим. Залежно від напрямку будуть обговорені оптимальні терміни доставки та інші нюанси.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *