Вдалі колірні рішення для дерев’яних люстр

деревянные люстры
derev lustr

Вироби з дерева завжди вважалися певним образом натуральності та якості, адже матеріал сам по собі екологічно чистий і досить приємний. Цікавим буде і те, що дерево можна застосувати як основу для численних виробів, і тому ми представили вдалі рішення для дерев’яної люстри. Також матеріал можна використовувати для реалізації світильників, торшерів і бра, якість і результат буде на високому рівні. Але щоб люстра гармоніювала з іншими елементами, важливо створити для неї вдале колірне рішення і підібрати відповідні додаткові матеріали.

В першому випадку потрібно підбирати люстру, яка буде виділятися серед загального інтер’єру, тобто зможе виділитися новою кольоровою гамою. Наприклад, якщо ви маєте інтер’єр кімнати, виконаний у холодних тонах, то актуальною буде люстра в теплому відтінку. Таким чином вона буде більш помітною і навіть зможе трохи пом’якшити загальну зупинку в кімнаті. У разі, якщо вам більше до вподоби холодні тони інтер’єру, люстру потрібно підбирати відповідних відтінків. Порекомендуємо звертати увагу на синій, білий або блакитний відтінки, в холодному стилі кімнати мають чудовий вигляд. І навпаки, якщо приміщення в теплих тонах, то вибирати люстру потрібно протилежних варіантів. Це може бути помаранчевий або шоколадний відтінки.

В іншому випадку ви вибираєте освітлювальний прилад, який би доповнював загальні тони інтер’єру. Наприклад, люстра може підходити за кольором до кольору меблів або поєднуватися зі стилем штор. Якщо ж стеля і стіни мають однотонні чорний або білий відтінки, але в кімнаті присутні насичені меблі або текстиль, можна доповнити загальний вигляд яскравою люстрою, яка пасує до тонів меблів.

Якщо ви зрозуміли, які варіанти підбору існують, то наступним етапом буде вибір відтінків люстр. Найбільш популярними і безпрограшними будуть натуральні відтінки дерева. Поверхня не буде пофарбована і отримає повністю натуральний колір, але для захисту доведеться пофарбувати її лаком. Сорт дерева для таких цілей підійде венге або горіх світлого різновиду. Давно доведено, що натуральне дерево буде ідеальним варіантом для будь-якого інтер’єру.

Другим варіантом буде фарбоване або оброблене дерево. Пофарбувати можна під будь-який відтінок і нанести спеціальний малюнок, але таке рішення може сподобатися далеко не всім. Хорошим варіантом буде та люстра, яка має чітко видиму текстуру деревини.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *