Міжнародні перевезення з Європи

Європейські перевезення вантажними автомобілями
Європейські перевезення вантажними автомобілями.

Багато компаній для розвитку свого торгового бізнесу укладають угоди з іноземними постачальниками товарів під реалізацію. Завезення іноземної продукції в Україну обумовлене високою якістю виготовлених товарів, а також вигідними умовами співпраці. Але найчастіше пошук надійних постачальників, оформлення документів і питання, що виникають на митниці, вимагають дуже багато сил, часу і грошей. Тому багато бізнесменів звертаються по допомогу до логістичної компанії, яка повністю бере на себе таку роботу.

Найкраща автотранспортна компанія міжнародних перевезень

Відома логістична компанія в Україні, Євро Екс, більше десяти років займається доставками вантажів з країн Західної та Східної Європи в Україну. Компанія не тільки здійснює перевезення товарів від іноземного постачальника до українського одержувача, а й надає низку інших послуг. До таких послуг можна віднести такі:

  • допомога в пошуку вигідних і надійних постачальників у країнах Європи;
  • укладення угод з виробниками і постачальниками продукції;
  • підготовка та оформлення необхідної документації;
  • зберігання товарів будь-якої комплектації;
  • послуга “двері-двері” (комплексне обслуговування клієнта з логістики);
  • обробка товарів у складських приміщеннях Києва, Одеси, Харкова, Львова, та інших містах, де розташовані представництва і склади компанії “Євро Екс”;
  • підготовка та ведення юридичних та інформаційних документів, що стосуються доставки або складування товарів;
  • митне очищення та брокерські послуги;
  • консультації фахівців через онлайн форму, або телефоном; прогноз операцій зовнішньої економіки;

  • міжнародний форвардинг.

Як замовити послуги логістичної компанії?

міжнародні перевезення з Європи
Міжнародні перевезення з Європи.

Якщо вас цікавлять міжнародні перевезення з Європи, і ви плануєте замовити послугу логістичної компанії, ви можете звернутися по допомогу на веб-сайт http://euro-ex.com.ua. В розділі “Тарифи” ви можете дізнатися про розцінки на кожну з послуг, пропонованих компанією Євро Екс. Зайшовши на сторінку “контакти”, ви побачите адресу офісу в Києві, а також контактні номери телефонів, зателефонувавши за якими, ви можете замовити необхідну вам послугу. На сайті в режимі онлайн також працюють фахівці консультанти. Ви можете звернутися до них за допомогою, якщо у вас виникнуть додаткові питання, що стосуються перевезення вантажів. Послуги Євро Екс – найякісніші послуги міжнародної логістики за доступною ціною!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *