Які бувають класичні люстри

классические люстры
klas lustr

В будь-якому інтер’єрі важливу роль відіграє люстра. Вона використовується як як джерело освітлення, так і у вигляді елемента декору. Особливу популярність завоювали класичні люстри, які монтуються на стелі. Вони з легкістю прикрашають кожну кімнату, додаючи певну вишуканість навіть у найпростіший інтер’єр.

Види люстр

За дизайном і матеріалами виготовлення класичні люстри можна розділити на кілька категорій:

  • кришталеві – в оздобленні таких приладів є кришталь, такі люстри мають дуже ефектний вигляд, але підходять не для кожного приміщення;
  • консервативні – прилади з чіткими лініями, вони мають круглі плафони. Виготовлені можуть бути з дерева, металу, а як скло вибирається або матовий, або прозорий матеріал. Такі вироби чудово підходять для більшості стилів оформлення кімнати;
  • для дитячої – люстри з флористичним або іншим цікавим дизайном. Плафони можуть бути оформлені рослинними або мультяшними малюнками, які припадуть до смаку малюкам.

Є менш об’ємні моделі з одним плафоном. Вони можуть бути виконані в різній формі, але здебільшого – це велика тарілка, що звернена опуклим боком донизу. Такі світильники можуть бути призначені для розміщення впритул на стелі або на підвісі.

Каркаси люстр

Класичні люстри виготовляють із металів і різних сплавів. Латунь має досить грубий вигляд, але в оформленні деяких моделей це є своєрідною родзинкою. Деякі люстри покриваються позолотою для пом’якшення декору.

Освітлювальні прилади можуть бути виконані з бронзи – такі вироби мають дорожчий і вишуканіший вигляд. Дешевші люстри виконуються з латуні й забарвлюються в колір, який нагадує бронзу.

Якщо віддавати перевагу розкоші та шику в оформленні кімнат, можна придбати люстру з каркасом із хромованого металу. Чудово виглядатиме поєднання з кришталем. Такі моделі коштують набагато дешевше бронзових варіантів, а виглядають не менш ефектно. Хромований відтінок матиме чудовий вигляд у кімнатах, стіни яких пофарбовані в білий або сірий.

Також є варіанти плафонів, які виконуються з кераміки, а деякі абажури можуть бути виконані з текстилю. Є м6одель люстри, які прикрашені скляними або кришталевими підвісками.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *